دوشنبه, 04 مهر 1401 - Monday, 26 September 2022
کد خبـر : 4797
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۵ مهر ۱۳۹۸ ۲۱:۴۸
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

سارقان مسلح جاده دیر- دوراهک دستگیر شدند

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: سه سارقی که یک دستگاه خودرو حامل بار قاچاق را در جاده دیر - دوراهک در جنوب استان با تهدید سلاح به سرقت برده بودند، کمتر از ۲۴ ساعت شناسایی و دستگیر شدند.

آوای پارسیان : سردار خلیل واعظی روز دوشنبه افزود: ساعت ۲۱ شب ۱۳مهرماه شخصی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و از سرقت مسلحانه خودرو خود در جاده دیر_ دوراهک خبرداد.

 

وی بیان کرد: با حضور گشت پلیس مشخص شد فرد تماس گیرنده راننده یک دستگاه خودرو پژو بوده که در حال حمل بار قاچاق سه نفر مسلح به سلاح کلاشینکف وی را در جاده متوقف و خودرو حامل بار را به سرقت برده و متواری شده‌اند.

 

واعظی ادامه داد: گرچه فرد مالباخته نیز به همراه یکی از بستگانش به تعقیب خودرو سارقان پرداخته بود ولی آنها به سرعت متواری شده بودند.

 

وی اظهار داشت: با تلاش و پیگیری یگان‌های پلیسی شهرستان‌های دیر، کنگان و جم هویت یکی از سارقان شناسایی و در شهرستان کنگان دستگیر شد.

 

واعظی افزود: متهم دستگیر شده علاوه بر اعتراف به سرقت مسلحانه به همراه ۲ نفر از دوستانش، علت آن را اختلاف حساب با مالباخته عنوان کرد.

 

فرمانده انتظامی استان بوشهر اضافه کرد: با ادامه عملیات پلیسی ۲ نفر از همدستان سارق نیز کمتر از ۲۴ ساعت پس از سرقت در شهرستان"جم" شناسایی، دستگیر و سلاح بکار رفته در سرقت ضبط شد.

 

وی یادآور شد: خودرو سرقت شده نیز به همراه بار قاچاق در حاشیه شهر کنگان کشف شد. 

 ایرنا بوشهر

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه