شنبه, 18 آذر 1402 - Saturday, 09 December 2023
کد خبـر : 480
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۰۲ آبان ۱۳۹۶ ۱۵:۱۱
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

دلیل قدرتمندی ایران از نگاه رهبر انقلاب

صفحه اینستاگرام منتسب به رهبر معظم انقلاب با انتشار بخشی از سخنان ایشان در رابطه با قدرت جمهوری اسلامی ایران به روز رسانی شد.

به گزارش آوای پارسیان  صفحه اینستاگرام منتسب به رهبر معظم انقلاب با انتشار بخشی از بیانات ایشان که چندی پیش در جمع نخبگان جوان علمی  ایراد شد، به روز رسانی شد.

در این سخنرانی رهبر معظم انقلاب با اشاره به اینکه علی‌رغم خصومت آمریکا، ایران کشور قدرتمندی است، بیان کردند: ملّت ایران برای کشور‌ها و برای ملّتها الگو شد که نشان بدهد میتوان در مقابل ابرقدرت‌ها ایستادگی کرد و از آن‌ها نترسید، و درعین حال پیش رفت. 

صفحه اینستاگرام منتسب به رهبر انقلاب نوشت:
"با وجود خصومت ورزی آمریکا، قدرتمند شده‌ایم؛ این خیلی مهم است! این در دنیا خیلی چیز مهمّی است که ملّتها ببینند بدون قرار گرفتن زیر سایه‌ی قدرت‌ها هم یک ملّت ممکن است رشد کند و حرکت کند، بلکه با خصومت قدرت‌ها هم میتواند رشد کند و حرکت کند و بِایستد و روی پای خودش جلو برود؛ این را ما عملاً نشان دادیم، این هم این‌ها را عصبانی می کند.

ملّت ایران برای کشور‌ها و برای ملّتها الگو شد که نشان بدهد میتوان در مقابل ابرقدرت‌ها ایستادگی کرد و از آن‌ها نترسید، و درعین حال پیش رفت. ۹۶/۷/۲۶"

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه