دوشنبه, 13 آذر 1402 - Monday, 04 December 2023
کد خبـر : 4800
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۵ مهر ۱۳۹۸ ۲۲:۲۰
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

۷۰ نفر از اعضای بسیج جامعه پزشکی به کربلا اعزام می‌شوند

رئیس بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر گفت: ۷۰ نفر از اعضای بسیج جامعه پزشکی جهت ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به زائرین حسینی به کربلا اعزام می‌شوند.

آوای پارسیان :دکتر مرادعلی فولادوند در نشست هم‌اندیشی اعضا شورای بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان کرد: این تیم شامل پزشکان فوق تخصص، متخصص، داروساز، بهیار و پرستار هستند که در سه منطقه (یک منطقه بین نجف و کربلا و دو نقطه در کربلا) به ارائه خدمت به زائرین می‌پردازند.

 

او تصریح کرد: در شش‌ماهه دوم امسال فعالیت‌های بسیج جامعه پزشکی بیشتر شده و با حضور تیم‌های جهادی طرح شهید رهنمون شاهد برپایی بیمارستا‌ن‌ صحرایی جهت ارائه خدمات بهداشتی، درمانی و آموزشی در مناطق کم برخوردار استان خواهیم بود.

 

رئیس بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر عنوان کرد: این طرح با همکاری معاونت بهداشتی و معاونت درمان انجام خواهد شد که و بیماران شناسایی‌شده که نیازمند به دریافت خدمات پیشرفته‌تر هستند به بیمارستان‌ها جهت درمان ارجاع خواهند شد.

 

دکتر فولادوند به‌ضرورت تشکیل شورای کانون بسیج جامعه پزشکی در شهرستان‌ها اشاره‌کرده و افزود: در تمامی شهرستان‌ها باید کادر شورا تکمیل‌شده و اعضا با ابلاغ به کار خود بپردازند، همچنین جلسه شورای کانون مرتب برگزارشده، برنامه‌ریزی و مصوبه داشته و صورت‌جلسه را به کانون دانشگاه ارسال نمایند تا بتوان راحت‌تر مشکلات را پیگیری و توسط مسئولین مرتفع شود.

 

انتهای پیام/     

     

باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر

     

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 1
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه