چهارشنبه, 16 آذر 1401 - Wednesday, 07 December 2022
کد خبـر : 4808
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۴۶
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

نجفی در بازسازی صحنه قتل: چون با میترا درگیر شدم ،بی هدف شلیک کردم

ساعت 10:30 صبح دیروز قاضی محمد کشکولی به همراه مستشاران شعبه نهم دادگاه کیفری تهران برای بازسازی صحنه قتل به محل جنایت که ساختمانی در سعادت آباد بود رفتند.

آوای پارسیان :دقایقی بعد نیز خودرو کارآگاهان تشخیص هویت پلیس آگاهی در حالی که محمدعلی نجفی نیز داخلش بود مقابل ساختمان توقف کرد. بدین ترتیب نجفی به همراه کارآگاهان تشخیص هویت - و نه با خودرو زندان - از خودرو پیاده و با حضور مأموران حفاظت اطلاعات وارد ساختمان شدند.

 

این در حالی بود که از حضور خبرنگاران و وکلای مقتول به داخل ساختمان جلوگیری شد.

 

پس از گذشت 4 ساعت از حضور نجفی، قضات و کارشناسان و کارآگاهان پلیس آگاهی بازسازی صحنه به اتمام رسید و نجفی بار دیگر به زندان بازگشت.

 

قاضی کشکولی پس از خروج از ساختمان در پاسخ به سؤالات متعدد خبرنگاران سکوت کرد و فقط به بیان اینکه مصاحبه نمی کنم، اکتفا کرد.

 

حمیدرضا گودرزی، وکیل محمدعلی نجفی گفت: «بازسازی دوباره صحنه قتل برای رفع ابهام ها و سؤالاتی بود که دیوان عالی کشور در پرونده گرفته بود. به همین خاطر صبح دیروز 3 کارشناس پزشکی قانونی به همراه سرگرد عزتی، کارشناس اولیه ای که برای بررسی نحوه شلیک گلوله ها تعیین شده بود، و 3 کارشناس اسلحه شناسی در محل بازسازی صحنه حضور داشتند.

 

نجفی در هنگام بازسازی صحنه قتل به سوالات و شبهات موجود در پرونده پاسخ داد و اظهار داشت که هنگام درگیری با میترا استاد در حمام تعادل نداشته و با اختیار شلیک نکرده است بلکه بر اثر گلاویز شدن با میترا ناخودآگاه دستش روی ماشه فشار وارد کرده و گلوله ها بی هدف شلیک شده است.»

 

در پایان بازسازی صحنه کارشناسان از قاضی پرونده 2 هفته مهلت خواسته اند تا با بررسی دقیق ماجرا اظهارنظر نهایی خود را به دادگاه تسلیم کنند.    

 فرارو

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 1
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه