یکشنبه, 12 آذر 1402 - Sunday, 03 December 2023
کد خبـر : 4850
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۲۱:۲۶
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

کلاهبرداری در کرمان، دستگیری در عسلویه

کلاهبردارانی که در کرمان ۲۱۰ میلیارد ریال به جیب زده بودند، در عسلویه دستگیر شدند.

آوای پارسیان : فرمانده انتظامی شهرستان عسلویه گفت: دو کلاهبردار فراری که ۲۱۰ میلیارد ریال از شهروندان کرمان کلاهبرداری کرده بودند، در عسلویه دستگیر شدند.

 

سرهنگ پیمان فتاحی افزود: ماموران پلیس آگاهی شهرستان عسلویه در یک عملیات هماهنگ و مشترک با پلیس استان کرمان، با رصد اطلاعاتی موفق شدند دو کلاهبردار حرفه‌ای را که پس از کلاهبرداری و سرقت از شهروندان کرمانی متواری شده بودند، شناسایی کنند.

 

او ادامه داد: در عملیاتی مشترک اطلاعاتی با پلیس آگاهی استان کرمان، ماموران انتظامی با استقرار در ایستگاه بازرسی امام خمینی روستای بَندو شهرستان عسلویه، این افراد را که با یک دستگاه خودرو سواری پژو در حال خروج از استان بودند، دستگیر کردند.

 

 

فرمانده انتظامی شهرستان عسلویه بیان کرد: با استعلام از بانک اطلاعاتی مشخص شد، متهمان از طرف یکی از دادسرا‌های استان کرمان به اتهام کلاهبرداری از ۱۴ نفر از شهروندان به مبلغ ۲۱۰ میلیارد ریال تحت تعقیب هستند.

 

فتاحی گفت: متهمان در بازجویی پلیس اعتراف کردند که قصد داشته اند با سوء استفاده از ایام اربعین از طریق مرز در استان خوزستان به خارج از کشور فرار کنند، اما با دیدن موانع شدید امنیتی و انتظامی مجبور به برگشت شده اند.

 

او عنوان کرد: هر دو متهم پس از تکمیل تحقیقات در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

 

انتهای پیام/     

                   

 باشگاه خبرنگاران جوان بوشهر

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 1
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه