شنبه, 18 آذر 1402 - Saturday, 09 December 2023
کد خبـر : 4851
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۲۱:۴۴
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

رئیس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران تنگستان معرفی شد

داریوش محمدی از نیروهای بومی شهرستان تنگستان به عنوان رئیس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران تنگستان معرفی شد.

آوای پارسیان :عبدالحسن رفیعی پور پیش از ظهر امروز در آئین تکریم و معارفه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران  شهرستان تنگستان که با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران  استان و معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری  شهرستان برگزار شد با اشاره به اینکه خدمت در بنیاد شهید علاقه می‌خواهد اظهار داشت: هر چه داریم به برکت خون شهدا است و یکی از وظایف بسیار مهم بنیاد شهید بحث پاسداشت شهدا و  رسیدگی  به خانواده معزز و معظم شهدا و ایثارگران است.

 

 

فرماندار تنگستان یاد آور شد: شهدا برای حفظ ارزش‌های اسلامی و دفاع از آب و خاک ایران اسلامی جان خود را فدا کردند و وظیفه همه ما است در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و حل مسائل و مشکلات خانواده معزز و معظم شهدا و ایثارگران گام برداریم.

 

 

وی ضمن تشکر از خدمات دهدار تصریح کرد: مدیریت جدید بنیاد شهید شهرستان برنامه ریزی لازم در جهت ساماندهی گلزار شهدای شهر اهرم و بهسازی سایر گلزارها و دیدار با خانواده شهدا را داشته باشد. 

 

 

رفیعی پور افزود: در جهت ساماندهی گلزار شهدای اهرم در کمیته برنامه ریزی امسال اعتبار لازم گذاشته شده و پیگیری لازم در جهت تخصیص و اجرای پروژه معمول نمایند.

 

 

گفتنی است در این جلسه از خدمات محمد دهدار رئیس سابق بنیاد شهیدید شهرستان تنگستان تقدیر و داریوش محمدی از نیروهای بومی شهرستان به عنوان رئیس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران  تنگستان معرفی شد.

 

انتهای پیام/           

     

خبرگزاری فارس از شهرستان تنگستان

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه