شنبه, 18 آذر 1402 - Saturday, 09 December 2023
کد خبـر : 4863
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۲۳ مهر ۱۳۹۸ ۲۱:۴۰
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

اثر هنرمند گناوه‌ای به ۲ جشنواره در انگلستان راه یافت

فیلم جدید " به وقت کاپوچینو " اثر حسن ملک زاده هنرمند و فیلمساز بندرگناوه از توابع استان بوشهر به ۲ جشنواره بین الملللی درکشور انگستان راه یافت.

 آوای پارسیان :به وقت کاپوچینو داستانی درام گونه است که  به روابط انسانی و اجتماعی کودکان با والدین پرداخته می‌شود.

 

در این فیلم زلیخا  شادابیان و علی حجی بازیگر و بیش از پنجاه کودک در آن نقش آفرینی میکنند.

 

فیلم " محدوده های درون "  از دیگر آثار این هنرمند است که در تابستان امسال در جشنواره جهانی ( LGBTQ ) فیلم آمریکا پذیرفته شد.

 

داستان این فیلم  تجربه جدیدی در کارنامه فیلم سازی این هنرمند است که تنهایی یک مرد و درگیری‌های درونی او را در مکانی در جنوب ایران به تصویر کشاند.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناوه به خبرنگار ایرنا گفت: راهیابی و انتخاب فیلم حسن ملک زاده در  جشنواره بین المللی انگلیس موفقیت و افتخاری برای کشور و این شهرستان بخصوص جامعه هنری است.

 

علیرضا سبحانی افزود: ملک زاده از هنرمندان برجسته و با سابقه در عرصه فیلم سازی، نویسندگی و امور هنری است و مدیریت موسسه آرت فیلم جنوب را در کارنامه خود دارد.

 

وی بیان کرد:  این هنرمند با ساخت فیلم " گلاف و صید " از نخستین فیلم سازان گناوه بشمار می‌آید که بعد از این اثر کارگردانی بیست فیلم بلند، کوتاه، مستند و داستانی را در کارنامه هنری خود ثبت کرده است.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناوه گفت:  فیلم‌های " گناوه بندری از هزاره‌ها "، "دریایی"، " به روایت ایرجو " و روزگار بهزاد " از دیگر آثار این کارگردان گناوه ای است.

 

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قرار دارد.           

ایرنا گناوه

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 1
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه