یکشنبه, 12 آذر 1402 - Sunday, 03 December 2023
کد خبـر : 4876
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۲۱:۳۰
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

چهارشنبه های انتخاباتی ۹۸/۷/۲۴

چهارشنبه های انتخاباتی مورخ98/7/24براساس شنیده های محافل سیاسی و فضای مجازی استان بوشهر :

آوای پارسیان :الهام بارگاهی عضو سابق شورای شهر بوشهر اعلام کرد است: ماه های قبل قصدم عدم حضور در عرصه انتخابات بود ولی هم اکنون دوستان اصرار زیادی دارند که در حوزه بوشهر، گناوه و دیلم با همان شعار قبلی( ایراندخت اصلاحات) وارد عرصه انتخابات شوم و به همین منظور در حال بررسی بوده و تصمیم نهایی خود را تا موقع ثبت نام کاندیداها اعلام خواهم کرد، در این راستا دو نفر از دبیران احزاب اصلاح طلب استان نیز از من درخواست کرده اند که در انتخابات حضور یابم.

 

 

در حالی که محمد باقر سعادت نماینده مردم دشتستان در محافل اعلام داشته هنوز تصمیم نهایی جهت ورود به عرصه انتخابات را نگرفته ام ولی احساس می شود با توجه به درخواست نزدیکان خود برای حضور در انتخابات در حال آماده شدن می باشد، بر این اساس شنیده ها حکایت از آن دارد؛ طی دیداری که سعادت با معاون اول رئیس جمهور داشته است، جهانگیری از وی خواسته است که در انتخابات حضور یابد و شنیده می شود؛ مصطفی سالاری استاندار سابق بوشهر نیز اعلام داشته است در انتخابات از هیچ فردی حمایت نمی کنم ولی اگر سعادت وارد انتخابات شود از وی حمایت خواهم کرد.

 

 

شنیده ها حاکی است، نورالله آذرخش خو رئیس مجمع پیروان ولایت فقیه و نظام جمهوری استان بوشهراعلام داشته است در حوزه بوشهر، گناوه ودیلم از اسکندر بهروزی حمایت خواهیم کرد.

 

گفته می شود؛ ظهرامروز یکی از نمایندگان ادوار گذشته جلس که مجددا قصد دارد در حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم  نیز کاندیدا شود، در یکی از تالارهای شهر بوشهر در قالب نشست اولیاء و مربیان، اقدام به سخنرانی و بیان عملکرد مسئولیت قبلی خود نموده است و شنیده می شود وعده هایی جهت کمک به یک مدرسه را داده است.

 

 

شنیده های محافل سیاسی و فضای مجازی حکایت از آن دارد که جمعیت پیشرفت و عدالت استان بوشهر که هنوز انتخابات آن در بوشهر مورد تائید قرار نگرفته است، قرار است با حزب تازه تاسیس سفیران انقلاب اسلامی استان منتسب به محمد باقر قالیباف در آینده ای نزدیک ادغام شود و بصورت واحد جهت حمایت از کاندیداهای مد نظردر یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شروع بکار نمایند.

 

شنیده می شود، علی رغم اینکه افراد زیادی از سید علی اکبرپورفاطمی درخواست کرده اند که در حوزه دشتی و تنگستان وارد عرصه انتخابات شود، وی عنوان داشته است که به نشانه احترام اصلا در عرصه انتخابات حاضر نمی شوم و از سید مهدی پور فاطمی اعلام حمایت خواهم کرد.

 

 

شنیده می شود؛ از یکی از کاندیداهای دشتستان خواسته شده است که به نفع یکی از بستگان خود که هر دو از یک منطقه می باشند کناره گیری نماید ولی وی درجواب اعلام داشته است که بنده نفس حضور درعرصه انتخابات را دوست دارم و فارغ از هر نتیجه ای علاقمند به حضور در انتخابات می باشم چراکه شلوغی دور و برم برایم بسیار جذاب است.

 

 

شنیده می شود؛ در ترفندی جالب از سوی یک کاندیدا، در حین اجرای مراسم ختمی که در بندر ریگ از توابع شهرستان گناوه برگزار شده است به کرات به یکی از کاندیداهای حوزه بوشهر، گناوه و دیلم خیر مقدم عرض می شده، در حالی که وی در این مراسم حضور نداشته است .

 

منبع :چغادک نیوز

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه