دوشنبه, 10 مهر 1402 - Monday, 02 October 2023
کد خبـر : 4878
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۲۲:۰۲
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

پرداخت 400 میلیارد ریال وام اشتغال روستایی در«تنگستان»

فرماندار شهرستان تنگستان گفت: از سال گذشته تا مهرماه سال جاری بالغ بر 400 میلیارد ریال وام اشتغال روستایی پرداخت شده و از این حیث رتبه دوم استان را داریم.

به گزارش آوای پارسیان و به نقل ازخبرگزاری فارس ازشهرستان تنگستان، عبدالحسن رفیعی‌پور امروز در نشست هم‌اندیشی  شوراهای اسلامی و فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج  تنگستان در خصوص گشت‌های محله محور با تسلیت اربعین حسینی اظهار داشت : امنیت مهمترین شرط بقای یک جامعه سالم است و تا زمانی که امنیت برقرار باشد ، کسی قدر آن را نمی‌داند.

 

فرماندار شهرستان تنگستان بیان کرد: امنیت امروز ایران اسلامی مدیون جانفشانی عزیزانی هستیم که برای حفظ و حراست از  ایران اسلامی خون خود را نثار این آب و خاک کردند، بنابراین باید قدر شهدا و خانواده معزز و معظم شهدا را بدانیم .

 

وی با اشاره به اینکه تنگستان یکی از شهرستان‌های امن استان است، افزود : امروز با تلاش و اقدامات خوب نیروی انتظامی و همکاری بسیج شاهد امنیت پایداری در شهرستان هستیم .

 

رفیعی‌پور با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه گشت رضویون بین ناجا و سازمان بسیج  بیان کرد : برای برقراری امنیت بیشتر  امیدواریم گشت رضویون در سطح  شهرستان با همکاری بسیج، نیروی انتظامی، پایگاه‌های مقاومت، دهیاران، شوراها و مشارکت مردم به بهترین نحو ممکن انجام شود.

 

فرماندار تنگستان ادامه داد: امروز وجود فضای مجازی و شبکه‌های ماهواره‌ای در بحث تشدید آسیب‌های اجتماعی در شهرها و روستاها خیلی اثرگذار است و وظیفه همه مسؤولین  است که  با مشارکت مردم  به کاهش آسیب‌های اجتماعی کمک کنند.

 

وی با بیان اینکه تسهیلات اشتغال روستایی در سطح شهرستان در حال پرداخت است، یادآور شد: از سال گذشته تا مهرماه سال جاری بالغ بر 400 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی پرداخت شده که از این حیث در استان دارای رتبه دوم هستیم و امیدواریم با اشتغال خوبی که این طرح‌ها ایجاد خواهند کرد، شاهد کاهش بیکاری و به تبع آن کاهش آسیب‌های اجتماعی در شهرستان باشیم .

 

رفیعی‌پور با اشاره به اینکه اعتبارات خوبی به دهیاری‌های شهرستان در زمینه‌‌های مختلف عمرانی، آموزشی، فرهنگی و اجتماعی پرداخت می‌شود، بیان کرد : شوراهای اسلامی و دهیاران در جهت برقراری نظم و امنیت در سطح روستاها با ناجا و بسیج همکاری نمایند و پشتیبانی لازم را جهت اجرای طرح به‌عمل آورند.

 

انتهای پیام/

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه