شنبه, 18 آذر 1402 - Saturday, 09 December 2023
کد خبـر : 4884
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۵
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

خودرو عوامل قتل بوشهر در دیلم واژگون شد

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: فردی که شب گذشته با شلیک اسلحه باعث مرگ شهروندی در شهر بوشهر شده بود بر اثر واژگونی خودرو در دیلم مجروح و در بیمارستان تحت درمان است.

آوای پارسیان :سردار "خلیل واعظی" روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران افزود: ساعت ۲۰ چهارشنبه شب ۲۴ مهرماه یک مورد تیراندازی منجر به مرگ در یکی از خیابان‌های جنوب شهر بوشهر به پلیس اطلاع داده شد.

 

وی بیان کرد: با حضور پلیس مشخص شد فردی به هویت "احمد" در مقابل یک نمایشگاه اتومبیل واقع در خیابان و در دید مردم بر اثر اصابت گلوله اسلحه فردی ناشناس به قتل رسیده، قاتل و همدستان او نیز بلافاصله متواری شده‌اند.

 

واعظی گفت: بررسی اولیه نشان داد از ۱۲ گلوله شلیک شده از اسلحه قاتل ۸ گلوله به مقتول اصابت کرده است.

 

 

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: با حضور کارآگاهان پلیس و فعال شدن واحدهای اطلاعاتی و عملیاتی مشخص شد عوامل این حادثه پس از تیراندازی به مقتول با استفاده از یک دستگاه خودرو بدون پلاک به سرعت از شهر بوشهر خارج و در تلاش برای خروج از استان هستند.

 

وی بیان کرد: با ابلاغ دستور هوشیاری به شهرستان‌های تابعه این خودرو شناسایی و در ورودی شهر دیلم در طرح عملیاتی پلیس قرار گرفت و بدون توجه به دستور پلیس با سرعت زیاد ادامه مسیر داد.

 

فرمانده انتظامی استان بوشهرافزود: خودرو یاد شده به‌ علت سرعت زیاد و ناتوانی در کنترل به تیر برق برخورد و دچار آتش‌سوزی شد.

 

وی گفت: با اعلام پلیس بلافاصله نیروهای امدادی و آتش‌نشانی در محل حادثه حاضر شدند ولی به‌علت شدت برخورد ۲ نفر از سرنشینان خودرو جان خود را از دست دادند و نفر سوم نیز مصدوم که در بیمارستان  درحال درمان است.

 

سردار واعظی  با بیان اینکه مقتول و عوامل این قتل همگی اهل یکی  از استان‌های همجوار هستند افزود: در بازرسی از این خودرو اسلحه به کار رفته در قتل و تعدادی فشنگ کشف شد.             

 ایرنا بوشهر

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه