یکشنبه, 12 آذر 1402 - Sunday, 03 December 2023
کد خبـر : 4888
تاریخ انتشار: جمعه, ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۸
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

ته لنجی را از شرایط اداری و ثبت سفارش معاف کنید

نماینده جنوب استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی گفت:ته لنجی را از شرایط اداری و ثبت سفارش معاف کنید تا ته لنجی در این استان به شیوه سنتی ادامه داشته باشد.

آوای پارسیان :سکینه الماسی پنج‌شنبه شب در جلسه مشترک اقتصاد مقاومتی و گفتگو دولت و بخش خصوصی  بیان کرد: استان بوشهر یک استان صنعتی است که این صنعت از شهرستان‌های جنوبی حاصل شده است.

 

او تصریح کرد:از شما وزیر صمت می‌خواهیم نگاه ویژه تری به شهرستان‌های جنوبی داشته باشید.

 

نماینده جنوب استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: شرایط در استان بوشهر برخلاف دیگر شهرستان‌ها به گونه‌ای است که ما شرمنده بخش خصوصی هستیم.

 

الماسی عنوان کرد: در بخش بازرگانی صد قلم کالا که تحت عنوان ته لنجی وارد می‌شود، را معاف از شرایط اداری و ثبت سفارش کنید تا ته لنجی در استان بوشهر به شیوه سنتی ادامه داشته باشد.

 

او یادآور شد: این روش تجارت  از روش‌های قدیمی و سنتی است و باید ادمه داشته باشد و از شرایط ثبت سفارش و دیگر موارد ازاد باشد.

 

نماینده جنوب استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این استان در حوزه کشاورزی فقط دو محصول گوجه فرنگی خارج از فصل و خرما صادر می‌کند. بیان کرد: خواهشمندم این دو محصول را معاف از عوارض کنید و از صادرات ان جلوگیری نکنید زیرا کشاورزان پارسال خسارت‌های زیادی دیده اند.

انتهای پیام/م

 

باشگاه خبرنگاران جوان    بوشهر    

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه