دوشنبه, 13 آذر 1402 - Monday, 04 December 2023
کد خبـر : 4932
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۳۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۵۸
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

استخر شنای «اهرم» اوائل سال آینده تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسد

فرماندار شهرستان تنگستان گفت: امیدواریم با تامین اعتبار موردنیاز بتوانیم زمینه‌های لازم برای تکمیل استخر شنای اهرم که یکی از دغدغه‌های ورزشکاران شهر اهرم است جهت تا ابتدای سال آینده فراهم شود.

آوای پارسیان :عبدالحسن رفیعی‌پور صبح امروز در نشست هم‌اندیشی با هیات‌های ورزشی  با تبریک  هفته تربیت بدنی، اظهار داشت: ورزش به عنوان منشأ شادابی و نشاط در جامعه باید جزو برنامه‌های اصلی زندگی همه باشد و ضرورت دارد که هیات‌های ورزشی برنامه‌ریزی لازم برای توسعه ورزش همگانی انجام دهند .

 

فرماندار شهرستان تنگستان بیان کرد: اگر خواستار جامعه‌ای سالم برای کاهش آسیب‌های اجتماعی هستیم باید به ورزش توجه جدی شود .

 

فرماندار شهرستان تنگستان بیان کرد: اگر خواستار جامعه‌ای سالم برای کاهش آسیب‌های اجتماعی هستیم باید به ورزش توجه جدی شود .

 

وی یادآور شد: امروز هم وغم دشمنان ایران اسلامی این است که بتوانند به خانواده‌ها و جوانان آسیب برسانند که بهترین راه مبارزه با دسیسه‌های دشمن توجه اصولی به ورزش است.

 

مقام عالی دولت در تنگستان با اشاره به اینکه وظیفه دولت ایجاد زیرساخت‌های ورزشی استف خاطرنشان کرد: در دولت تدبیر و امید در حوزه زیرساخت‌های ورزشی کارهای خوبی صورت گرفته  از جمله بالغ بر 50 زمین ورزشی چمن مصنوعی فوتبال در شهرها و روستاهای شهرستان احداث شده است و تا پایان سال جاری نیز 6 زمین دیگر بهره‌برداری می‌شود.

 

وی با بیان اینکه استخر ورزشی شهر اهرم طی 6 ماه گذشته بیشترین پیشرفت فیزیکی داشته است، ادامه داد: امیدواریم با تامین اعتبار موردنیاز بتوانیم زمینه‌های لازم برای تکمیل این استخر که یکی از دغدغه‌های ورزشکاران شهر اهرم است جهت تا ابتدای سال آینده فراهم شود.

 

فرماندار تنگستان بیان کرد:  یکی دیگر از مشکلات ورزش شهرستان  تنگستان، خوابگاه‌های ورزشی است که امیدواریم بتوانیم در بحث توسعه خوابگاه‌های ورزشی در اعتبارات سال آینده اقدامات لازم انجام دهیم.

 

وی  با بیان اینکه امسال برای روشنایی استادیوم ورزشی شهر اهرم، توسعه استادیوم شهر دلوار و بنه‌گز اعتباراتی در نظر گرفته‌ایم، یادآور شد: احداث زمین چمن مصنوعی مینی‌فوتبال در شهر اهرم از محل اعتبارات بافت فرسوده با همکاری شهرداری و اداره راه و شهرسازی شروع شده و در دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد.

 

رفیعی‌پور گفت: با توجه به ظرفیت‌های بسیار خوبی که در حوزه‌های مختلف ورزشی در تنگستان وجود دارد به‌دنبال ارتقاء سطح ورزش در راستای کمک به شادی و نشاط بیشتر جوانان و کاهش آسیب‌های اجتماعی هستیم.

 

خبرگزاری فارس از شهرستان تنگستان

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه