یکشنبه, 12 آذر 1402 - Sunday, 03 December 2023
کد خبـر : 4967
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۰۸ آبان ۱۳۹۸ ۲۲:۳۲
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

چهارشنبه های انتخاباتی ۹۸/۸/۸

چهارشنبه های انتخاباتی مورخ 98/8/8 بر اساس شنیده های محافل سیاسی و فضای مجازی

آوای پارسیان : نورالله آذرخش خو مسئول مجمع پیروان ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی استان بوشهردراین گفتگو  اعلام کرد: در حوزه انتخابیه کنگان، دیر، جم و عسلویه از کاندیدای ولایی و جوان نخبه ارزشی محمد کارگر اهل شهر جم حمایت خواهد کرد.

 

 

شنیده ها حاکی است غلامحسین کرمی کاندیدای حوزه دشتی و تنگستان تا کنون در تنگستان ۲۰۰جلسه و در دشتی نیز ۱۰۰جلسه برگزار کرده است و با گروههای اجتماعی نیز نشست هایی را برگزار نموده و گروه های صنفی بسیاری را تشکیل داده است و بشدت در حال فعالیت می باشد.

 

 

علی فقیه مدیر مسئول هفته نامه سراج ساحل، اهل روستای زایر عباسی و از چهره های اصولگرای استان با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مدیریت در گفتگو با این پایگاه خبری اعلام کرد: با توجه به تاکیدات رهبر معظم انقلاب مبنی بر حضور جوانان در صحنه، حدود یکماه است تصمیم گرفته ام در انتخابات حوزه دشتی و تنگستان کاندیدا شوم و در صورت ورود با برند واقعیت گرایان پای به عرصه انتخابات خواهم گذاشت.

 

 

امان الله شجاعی پیر اصلاحات استان بوشهردر گفتگو با چغادک نیوز اعلام کرد: با توجه به نظر سنجی که ازدوستان انجام داده ام از تعداد ۱۸۵ نفری که از آنها مشورت گرفته ام، ۸۵ درصد خواهان حضورم در عرصه انتخابات شده و فقط دو نفر مرا از این کار بر حذر داشته اند، به همین لحاظ تصمیم گرفته ام در انتخابات حوزه بوشهر، گناوه و دیلم کاندیدا شوم.

 

 

مجید باورصاد از پرسنل پارس جنوبی، با مدرک تحصیلی دکتری مدیریت و ۳۹ سال سن، اهل مسجد سلیمان که در دوره نهم مجلس در استان خوزستان کاندیدای انتخابات شد، عنوان کرد: ۱۲ سال می باشد که در شهرستان عسلویه ساکن می باشم و تصمیم دارم با برند اصولگرایی در حوزه کنگان، جم، دیر و عسلویه کاندیدا شوم.

 

 

گفته می شود؛ برخی از فعالین اجتماعی شهر بوشهربا هدف روشنگری و رای آگاهانه مردم، همانند دوره گذشته شورای شهر بوشهر قصد دارند بعد از مشخص شدن کاندیداهای انتخابات در حوزه بوشهر، گناوه و دیلم با برگزاری نشست های پرسش و پاسخ بین کاندیداها، از یکی از آنها حمایت نمایند و در صورت ملحق شدن سایر فعالین اجتماعی استان به آنها نیز به صورت مشترک لیست واحدی را در ۴ حوزه انتخابیه اعلام نمایند و در فضای مجازی و حقیقی از آنان حمایت نمایند.

 

 

شنیده می شود؛ شورای ائتلاف نیروهای انقلابی استان بوشهر از هفته آینده جلسات خود را با حضور ۳۲ عضو خود جهت رایزنی با اعضا، تشکیل شورا و بررسی کاندیداها بعد از وقفه ای در ایام ماه محرم و صفر برگزار نماید.

 

 

شنیده های محافل سیاسی حکایت از آن دارد که در حوزه دشتستان تخریب علیه کاندیداها کلید خورده است و در اقدامی غیر اخلاقی بوسیله شماره مجازی حدود سه هزار پیام علیه یک کاندیدای با اخلاق از زبان نیروهای انقلابی ارسال شده است که با واکنش شدید و نکوهش نیروهای انقلابی و ارزشی از این حرکت نابخردانه مواجه شده است.

 

 

شنیده های محافل سیاسی و فضای مجازی حکایت از آن دارد که یکی از نمایندگان اسبق حوزه جنوب استان بوشهر امروز جلسه ای را دردفتر اشتغال منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس داشته است که تصاویر آن به عنوان تبلیغات انتخاباتی منتشر شده است، گفته می شود وی در پیاده روی روز شهادت امام رضا(ع) نیز در حرکتی تبلیغاتی با کلیه مردم دیر به سلام و احوالپرسی پرداخته است که تعجب همگان را در پی داشته است.

 

 

شنیده می شود؛ برخی از جوانان اصلاح طلب استان بوشهر تصمیم گرفته اند در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی با توجه به رویه سنتی ومنفعت طلبانه اصلاح طلبان در ادوار گذشته، راه خود را از پیشکسوتان جدا نمایند و بصورت مستقل از کاندیداهای اصلاح طلب حمایت کنند که نشان دهنده انشقاق در این حزب سیاسی است.

 

 

شنیده های محافل سیاسی حکایت از آن دارد که یکی از نمایندگان ادوار گذشته حوزه بوشهر که هم اکنون آراء سنتی خود را از دست داده است طی چندین مرحله با خانواده قادریان در بوشهر ارتباط برقرار نموده و واسطه هایی نیز جهت طرفداری از خود فرستاده است که با دست رد این خانواده در حمایت از خود مواجه شده است.

 

 

شنیده های محافل سیاسی و فضای مجازی حاکی از آن است که حجت الاسلام خدری نماینده کنونی حوزه بوشهر با حضور در ورزشگاه شهر بوشهر در بازی شاهین و پرسپولیس که به زعم مردم این حضور جهت تبلیغات انتخابات بوده است مورد نکوهش هواداران قرار گرفته و بازتاب زیادی را با پخش فیلمی از حضور وی در فضای مجازی بهمراه داشته است.      

 

 

چغادک نیوز

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه