پنج شنبه, 26 فروردين 1400 - Thursday, 15 April 2021
کد خبـر : 4970
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۰۹ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۱۸
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

وزیر ورزش و جوانان به بوشهر سفر می‌کند

مدیر کل ورزش و جوانان استان بوشهر از سفر سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان به استان بوشهر در روزهای آینده برای افتتاح هفت طرح خبر داد.

آوای پارسیان :احمد بهروزیان‌فرد نیز در این گفت‌وگو ازسفرسلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان به استان بوشهر در روزهای آینده برای افتتاح هفت طرح خبر داد و اظهار داشت: افتتاح سالن باستانی مرکز استان یکی از مهمترین پروژه‌هایی است که در این سفر به بهره برداری خواهد رسید.

 

مدیر کل ورزش و جوانان استان بوشهر درباره این نامه اظهار داشت: در خصوص بازنشستگی اینجانب اطلاعات نادرستی از سوی نماینده بوشهر به دیگر نمایندگان استان در مجلس داده شده بود و بدین جهت آنها هم این نامه را امضا کرده بودند.

 

بهروزیان‌فرد با بیان اینکه در صحبتی که با نمایندگان امضا کننده نامه داشتم، نسبت به ارائه اطلاعاتی نادرست به آنها اذعان داشتند. 

 

4 سال تا بازنشستگی دارم

 

وی بیان داشت: بنده تا کنون 31 سال سابقه کار دارم و با توجه به مدرکی که دارم می‌توانم تا 35 سال فعالیت داشته باشم و چهار سال دیگر این فرصت را دارم.

 

بهروزیان‌فرد با بیان اینکه دستگاه ورزش و جوانان استان یکی از ادارت موفق استان بوشهر است گفت: دو سال پیاپی این دستگاه به عنوان دستگاه برتر استان شناخته شد و در کشور هم جزو سه دستگاه برتر استانی در حوزه ورزش و جوانان هستیم.

 

انتهای پیام/

 

خبرگزاری فارس در بوشهر

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه