چهارشنبه, 05 مهر 1402 - Wednesday, 27 September 2023
کد خبـر : 4978
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۰۹ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۳۲
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

بخشی از فعالیت‌های سازمان فنی و حرفه‌ای خصوصی‌ می‌شود

معاون وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی گفت: بخشی از فعالیت‌های فنی و حرفه‌ای با اطمینان به بخش خصوصی واگذار می‌شود و رویکر این سازمان فقط سیاست‌گذاری در این بخش‌ها خواهد بود.

آوای پارسیان :علی اوسط هاشمی روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از مرکز فنی و حرفه‌ای بندر دیر استان بوشهر در گفت وگو با خبرنگاران افزود: امروز تکنولوژی و دانش به سرعت در حال پیشرفت است و برای جلوگیری از عقب ماندگی چاره‌ای جز همسوشدن با آن نیست.

 

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور اظهارداشت: فنی و حرفه‌ای به دنبال اتخاذ سیاستی است که بقای مشاغل در آن باشد و تهدیدها را از خود دور کند و اگر این کار را نکنیم با ریزش جدی روبرو خواهیم بود.

 

وی بیان کرد: شهرستان دیر بزرگ ترین بندر صیادی در کشور ظرفیت بسیار خوبی دربخش دریا، شیلات و کشاورزی و صادرات دارد و باید با ارتقای مرکز فنی و حرفه‌ای این شهرستان هم تولیدات کیفی و هم نیروی انسانی ماهر به منطقه صادر کنیم.

 

هاشمی ادامه داد: به یک خیزش دریایی در منطقه نیا داریم تا از این راه به خدمات دهی کشورهای غربی نیازی نباشد و بتوانیم با تقویت بنیه علمی و دانش داخلی و سرمایه انسانی این ادعا را به اثبات برسانیم.

 

ایرنا بوشهر

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه