پنج شنبه, 16 تیر 1401 - Thursday, 07 July 2022
کد خبـر : 4995
تاریخ انتشار: شنبه, ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۲۲:۱۳
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

زن جوان توسط مرد شیطان‌صفت به آتش کشیده شد

رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری مردی شیطان‌صفت خبر داد که چند شب پیش زن جوانی را در حوالی جنت‌آباد به آتش کشاند.

آوای پارسیان :اواخرهفته گذشته پرونده‌ای مبنی بر جلب و دستگیری عامل آتش زدن عمدی خانمی جوان در محله جنت‌آباد توسط قاضی کشیک دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه پنج تهران برای رسیدگی تخصصی به پلیس امنیت عمومی ارجاع شد.

 

با بررسی‌های انجام شده مشخص شد، غروب روز نهم آبان ماه فردی 30 ساله در حوالی خیابان باهنر در محله جنت‌آباد ضمن درگیری و مشاجره شدید با خانمی جوان، این خانم را ابتدا تهدید به مرگ کرده و پس از لحظاتی با پاشیدن مواد اشتعال‌زا (بنزین) بر روی سر و بدن زن جوان، او را به آتش کشانده و بلافاصله از محل گریخته بود.

 

شاکی پس از انتقال به بیمارستان سوانح سوختگی شهید مطهری در حالیکه از وضعیت جسمانی مناسبی برخوردار نبود اطلاعاتی را درباره متهم، علت و انگیزه این اقدام در اختیار مأموران پلیس امنیت عمومی قرار داد.

 

شاکی در اظهاراتش به مأموران گفت: چند وقت پیش، این مرد به بهانه ازدواج با من ارتباط عاطفی برقرار کرد که پس از اینکه از تصمیم شوم وی مطلع شدم این ارتباط را قطع کرده که همین مسئله سبب شد تا این فرد با زور و تهدید مرا مجبور به ادامه این رابطه کند.

 

وی افزود: این مرد شیطان‌صفت زمانیکه از ادامه ارتباطم ناامید شد، با پاشیدن بنزین صورت و بدنم را به آتش کشاند.

 

با اطلاعات در اختیار گرفته توسط شاکی پرونده، بلافاصله هویت و مخفیگاه متهم شناسایی شد و مأموران بامداد روز گذشته با هماهنگی مقام قضایی متهم را در محدوده میدان صادقیه در حالیکه قصد درگیری با مأموران و فرار از چنگال قانون را داشت با شلیک چند تیر هوایی دستگیر و به پلیس امنیت عمومی منتقل کردند.

 

سرهنگ علی محمدی؛ رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی پایتخت با اعلام این خبر گفت: متهم پس از مواجهه حضوری با شاکی چاره‌ای جز اعتراف نداشت و جرم ارتکابی‌اش اعتراف کرد.

 

به گفته این مقام انتظامی، متهم پس از تکمیل تحقیقات پلیسی با دستور مقام قضایی با صدور قرار وثیقه روانه زندان شد.

 

اقتصاد آنلاین

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه