یکشنبه, 12 آذر 1402 - Sunday, 03 December 2023
کد خبـر : 5007
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۰ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۱۲
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

فرمانده کل ارتش از پایگاه دریایی بوشهر بازدید کرد + تصاویر

امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح امروز از پایگاه دریایی بوشهر بازدید کرد.

آوای پارسیان : امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش در ابتدا با حضور در یگان هوادریای پایگاه دریایی بوشهر از قسمت‌های مختلف این یگان شامل اسکادران ۲۱۲ و آر اچ و همچنین تجهیزات مین روب نیروی دریایی ارتش مستقر در بوشهر بازدید کرد.

 

او در ادامه با حضور در مرکز آموزش تخصص‌های افسری پایگاه دریایی بوشهر از نحوه آموزش افسران دوره‌های عالی و مقدماتی این پایگاه که در رسته‌های مکانیک، عرشه، مالی، ترابری، آماد، پرسنلی، بهداشت و الکترونیک مشغول گذراندن دوره هستند، بازدید و روند فعالیت آنان را ارزیابی کرد.

 

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران همچنین با حضور در مدرسه آموزش زمینی چتربازی پایگاه دریایی بوشهر، مراحل آموزش زمینی چتربازی و محل جمع‌آوری چتر، چتر بندی و سایر آموزش‌های این مدرسه را بررسی کرد.

 

پست فرماندهی یدکی پایگاه دریایی بوشهر شامل دسک‌های مخابرات اطلاعات نظامی، عملیات و پدافند از دیگر قسمت‌هایی بود امیر سرلشکر موسوی از آن بازدید کرد.

 

او، در ادامه با حضور در ناوتیپ سطحی پایگاه دریایی بوشهر، از یگان‌های شناور مستقر در این ناوتیپ شامل ناو‌های موشک‌انداز کلاس پیکان اعم از ناو موشک انداز گرز، گردونه، فلاخن و همچنین ناو پشتیبانی گناوه و لندینگ کرافت خارگو بازدید کرد.

 

کارخانجات پایگاه دریایی بوشهر شامل کارگاه تست موتور‌ها قسمت دیگری بود که فرمانده کل ارتش روند فعالیت آن را بررسی کرد.

 

امیر سرلشکر موسوی همچنین در ادامه سلسله نشست‌های تخصصی خود با کارکنان ارتش، این بار در استان بوشهر، در نشستی صمیمی با دانشجویان دوره‌های عالی و مقدماتی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و سایر فرماندهان و کارکنان ارتش اعم از کارکنان نیرو‌های پدافند هوایی و هوایی مستقر در استان بوشهر، به پرسش‌های آنان پاسخ داد.

 

در این بازدیدها، امیر دریادار حسین خانزادی، فرمانده نیروی دریایی ارتش امیر سرلشکر موسوی را همراهی می‌کرد.

 

منبع عکس: پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران   

     

 باشگاه خبرنگاران جوان بوشهر

 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 1
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه