شنبه, 18 آذر 1402 - Saturday, 09 December 2023
کد خبـر : 5015
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۲۱ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۱۶
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

مناقصه پل ورودی شهر گناوه برگزار شد

مختار شرونی عضو شورای شهر گناوه گفت: با حضور شرکت‌های پیمانکاری مناقصه پل ورودی شهر گناوه که از مطالبات جدی و بحق شهروندان بود برگزار شد.

به گزارش آوای پارسیان وبه نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان گناوه، جلسه شورای شهر گناوه شب گذشته با حضور اعضای شورا برگزار شد.

 

ماندنی عرب‌زاده رئیس شورای شهر گناوه در این جلسه اظهار داشت: طبق اخبار غیرموثق بعضی از کنتورهای آب شهرداری استفاده شخصی می‌کنند ولی هزینه آن برعهده شهرداری است که این اتفاقات باعث شده طبق شنیده‌ها مبلغ آب شهرداری بسیار زیاد شده است که لازم است این موضوع پیگیری شود.

 

روح‌الله ملک‌زاده گفت: ما در گذشته پروژه احداث آبشیرین کن را تصویب کردیم و طرح مطالعاتی آن را انجام دادیم اما متاسفانه دستگاهی خریداری نشد که حال هزینه خرید دستگاه‌ها چندین برابر شده است.

 

عضو شورای شهر گناوه افزود: با این طرح کنتورهای آب شهرداری حذف می‌شود و از آب تصفیه که خود به دست می‌آورد فضای سبز را آبیاری می‌کند و با توجه به خشکسالی و بسیاری از مشکلات بی‌آبی شهر هم برای آیندگان رفع خواهد شد.

 

در بخش دیگر جلسه فاطمه اسماعیلی در پاسخ به نامه شهرداری برای کمک به اجرای همایش ادبی دکتر حسین جلال‌پور شاعر گناوه‌ای، اظهار کرد: از زمان دانش‌آموزی دکتر جلال‌پور را می‌شناختم و از کسانی بود که روی سبک جدید غزل در کشور تاثیر گذاشت و این جشنواره یک جشنواره کشوری است و از وزارت‌خانه تا گناوه را هم درگیر می‌کند.

 

این عضو شورای شهر افزود: این جشنواره مهمانانی نیز از خارج کشور دارد که فرصت خوبی برای شاعران جوان گناوه و استان است که اگر استعدادی داشته باشند کمک به معرفی آن‌ها خواهد شد.

 

روح‌الله ملک‌زاده نیز در این رابطه بیان داشت: شهر ما هنرمندان زیادی دارد که به علت‌های مختلف شناخته شده نیستند که یکی از دلایل آن دوری از پایتخت و عدم‌حضور در حلقه‌های ادبی و هنری است که به واسطه این برنامه می‌توان شاعرانی که در تهران زندگی نمی‌کنند معرفی شود و با مطرح کردن یک شاعر، مطمئن باشید این جزء کارهای حسنه خواهد بود هر چند که ممکن است قدردان شما نباشند اما پیش خداوند ثبت خواهد شد.

 

مختار شرونی نیز در ادامه جلسه با اعلام برگزاری مناقصه پروژه پل ورودی شهر گناوه گفت: در هفته گذشته مناقصه پروژه پل ورودی شهر که از مطالبات جدی و بحق شهروندان بود با حضور ۶ شرکت برگزار شد که اسناد یک شرکت ناقص و دو شرکت نیز در کمیته فنی و بازرگانی پس از بررسی اسناد و مدارک ارائه شده امتیاز لازم را کسب نکردند.

 

وی افزود: در بین سه شرکت که مدارک و اسناد آن‌ها تکمیل بود شرکت ساختمان راه گستر لیان جنوب که پروژه پل خور را نیز برعهده دارد با ۴۱درصد افزایش نسبت به برآورد شهرداری و اعلام مبلغ پایین‌تر نسبت به دو شرکت دیگر با مبلغ حدود ۱۰ میلیارد و ۱۷۷میلیون تومان فعلا به عنوان برنده مناقصه مشخص شده که اسناد به اداره کل بازرسی بوشهر فرستاده شده که در صورت تایید اداره کل، جهت انعقاد قرارداد با شهرداری و انجام عملیات احداث پل اقدام خواهد کرد.

 

در این جلسه با پیشنهاد شهردار برای ایجاد پارک ساحلی حاشیه خور، پارک محله‌ای کوی بسیجیان، برگزاری مناقصه پیمانکاری پل ورودی کوچه‌ها با هفت رای موافقت شد.

 

انتهای پیام/

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه