دوشنبه, 10 مهر 1402 - Monday, 02 October 2023
کد خبـر : 5025
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۲ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۴۳
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

753 فقره کمک برای ازدواج جوانان مددجو در بوشهر پرداخت شد

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون تعداد 753 فقره کمک هزینه ازدواج به ارزش 480 میلیون تومان به صورت جهیزیه کالا و کارت هدیه ازدواج به دختران و پسران مددجو پرداخت شده است.

آوای پارسیان :احمد لطفی امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یکی از رسالت‌های مهم کمیته امداد به عنوان یک نهاد اجتماعی تامین بخشی از هزینه ازدواج فرزندان خانوارهای تحت حمایت با رویکرد تحکیم و تقویت بنیان خانواده است.

 

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر با اشاره به برنامه این نهاد برای تامین بخشی از هزینه‌های ازدواج جوانان مددجو گفت: افراد بهره مند شده از کمک هزینه خدمات ازدواج شامل نوعروسان تحت حمایت و نیازمند، زنان سرپرست خانوار و همچنین پسران خانوار مددجو تحت حمایت است.

 

وی در ادامه افزود: کمیته امداد به نوعروسان و بانوان با ازدواج مجدد، جهیزیه و یا کمک هزینه خرید جهیزیه و به پسران تحت حمایت هدیه ازدواج پرداخت می‌کند.

 

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر خاطر نشان کرد: بخشی از هزینه‌های تامین خدمات ازدواج جوانان مددجو از محل اعتبارات دولتی و بخشی نیز با مشارکت خیران و مردم نیکوکار تهیه و در اختیار زوج های جوان قرار می‌گیرد.

 

لطفی با اشاره به خدمات ارائه شده ازدواج به جوانان مدجو در سال جاری گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون تعداد 753 فقره کمک هزینه ازدواج به ارزش 480 میلیون تومان به صورت جهیزیه کالا و کارت هدیه ازدواج به دختران و پسران مددجو پرداخت شده است.

 

وی در توضیح بیشتر توزیع این هدایای ازدواج افزود: 241 فقره جهیزیه کالا به ارزش هر فقره 6 میلیون تومان و تعداد 312 فقره جهیزیه نقدی به دختران نوعروس مددجو و تعداد 200 بن کارت کالایی به ارزش هر فقره سه میلیون تومان به عنوان هدیه داماد به پسران تحت حمایت پرداخت شده است.

 


انتهای پیام/

 

خبرگزاری فارس از بوشهر

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه