جمعه, 15 مهر 1401 - Friday, 07 October 2022
کد خبـر : 5036
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۰۵
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

یادواره سرداران و 200 شهید شهرستان تنگستان برگزار می‌شود

فرمانده سپاه امام علی(ع) شهرستان تنگستان از برگزاری یادواره سرداران و 200 شهید شهرستان تنگستان خبر داد.

به گزارش آوای پارسیان و به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان تنگستان، احمد حیدری صبح امروز در نشست هماهنگی یادواره سرداران و 200 شهید شهرستان تنگستان اطهار داشت: تا قبل از اجرای این یادواره یک سری برنامه‌ها اجرایی شده تا فضاسازی لازم در این خصوص انجام شود.

 

فرمانده سپاه امام علی(ع) شهرستان تنگستان افزود: سعی ما این بوده که فضای عمومی شهرستان به سمتی پیش برود تا اقشار مختلف در برگزاری یادواره شهدا سهیم باشند.

 

وی تصریح کرد: با توجه به این که یادواره شهدا با ریاست فرمانداران در سطح استان تشکیل می‌شود با هماهنگی فرماندار تنگستان به عنوان رئیس یادوراه شهدا اقدام به تشکیل 9 کارگروه کرده‌ایم.

 

حیدری تصریح کرد: شهدا مایه وحدت در سطح جامعه است و از زمانی که مراحل اجرایی یادواره سرداران و 200 شهید تنگستان آغاز شده شاهد یک انسجام و هماهنگی بین مسؤولین هستیم.

 

وی عنوان کرد: برگزاری یادواره شهدا حوزه‌ای و پایگاهی و آبروی محله و اقشار، مصاحبه با خانواده‌های شهدا، جمع آوری اسناد و مدارک شهدا، نام گذاری گروه‌های جهادی به نام شهدا، جمع آوری مدارک و اسناد شهدا و نام گذار حلقه‌های صالحین به نام شهدا تاکنون انجام شده است.

 

دبیر کنگره سرداران و 200 شهید شهرستان تنگستان بیان کرد: تهیه آلبوم شهدا، نصب نماد شهدا در میدان اصلی مرکز شهرستان، جمع آوری تولیدات هنری و یادواره‌ها از سال 84 تاکنون، تهیه تیزر یادواره جهت انعکاس در فضای مجازی، ارائه بسته‌های حمایتی به دانش آموزان و افراد بی‌بضاعت به نام شهدا و سرکشی از خانواده شهدا از دیگر برنامه‌هایی است که تاکنون و پیش از اجرای یادواره سرداران و 200 شهید شهرستان تنگستان انجام شده است.

 

انتهای پیام/

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه