دوشنبه, 13 آذر 1402 - Monday, 04 December 2023
کد خبـر : 5038
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۲۳
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

87 درصد فرهنگیان بوشهر عضو صندوق ذخیره فرهنگیان هستند

مدیر صندوق ذخیره فرهنگیان استان بوشهر گفت: تقویت اعتماد بین فرهنگیان هدف اصلی صندوق است.

آوای پارسیان :یدالله قایدی در نشست کارگروه صندوق ذخیره فرهنگیان منطقه بردخون اظهار داشت: بردخون منطقه‌ای با پیشینه فرهنگی و تاریخی افتخارآمیز، همواره منشأ خیر و زادگاه بزرگان و نخبگان بوده که در استان و کشور شناخته‌شده هستند.

 

مدیر صندوق ذخیره فرهنگیان استان بوشهر افزود: وضعیت صندوق ذخیره در استان بوشهر رو به بهبود است و با خدمات و فعالیت‌هایی که صورت گرفته، تقاضا برای عضویت جدید و افزایش حق عضویت نسبت به گذشته بیشتر شده است.

 

وی اضافه کرد: نمایندگی استان تلاش دارد عملکرد مثبت و مؤثری در استان و بین فرهنگیان داشته باشد تا عواید بیشتری نصیب اعضا شود که در این راستا طرح‌هایی آغاز شده و پیشنهادهایی ارائه شده که امیدواریم صندوق ذخیره به عنوان بنگاه اقتصادی قوی همواره در کنار فرهنگیان باشد و در زمان بازنشستگی نیز به یاری آنان بیاید.

 

قایدی با بیان اینکه نگاه‌ها را به صندوق تغییر دهیم، گفت: دولت به میزان حق عضویت اعضا کمک می‌کند و سود خوبی به اعضا می‌رسد که انتظار داریم همه فرهنگیان در هر حوزه، منطقه و شهرستان اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی کنند که افراد سهم خود را افزایش دهند.

 

مدیر صندوق ذخیره فرهنگیان استان بوشهر ابراز داشت: شرکت‌های متعددی زیر پوشش صندوق قرار دارند و نگاه بر سودبخشی است تا سرمایه‌ها افزایش پیدا کند و با حضور تیم جدید در صندوق که افراد مجرب، بادانش و پاک‌دست هستند سرمایه‌های صندوق به سوی صنایع پربازده هدایت می‌شود.

 

وی با اشاره به برنامه‌های آینده صندوق تصریح کرد: ارائه خدمات رفاهی ضمن خدمت به فرهنگیان، مشارکت در شرکت‌های مسافری و هواپیمایی، مسکن فرهنگیان، ارائه کارت‌های اعتباری به اعضا، فروش سهام به فرهنگیان، حمایت درمانی و تسهیلات برای خرید کالاهای خانگی گوشه‌ای از چشم‌انداز آینده صندوق است که امیدواریم با همراهی و حمایت فرهنگیان عملیاتی شود.

 

قایدی با تأکید بر اینکه تقویت اعتماد بین فرهنگیان هدف اصلی صندوق صندوق ذخیره فرهنگیان است، یادآور شد: کارگروه‌های استانی برای تقویت اعتماد و افزایش اعضا و حق عضویت بیشتر تلاش کنند و تاکنون نیز بیشتر شهرستان‌ها، فعالیت زیادی در این راستا داشته‌اند، به گونه‌ای که 87 درصد فرهنگیان استان عضو صندوق ذخیره فرهنگیان هستند.

 

مدیر صندوق ذخیره فرهنگیان استان بوشهر گفت: عملکردها روز به روز تقویت می‌شود و امید می‌رود خدمات را به صورت متوازن و منظم به فرهنگیان ارائه دهیم زیرا برنامه‌های صندوق امیدوارکننده است و به سویی می‌رود که آینده روشنی در پیش است.

 

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه بردخون نیز گفت: فرهنگیان زیادی عضو صندوق ذخیره هستند و با اینکه مسؤولان صندوق از پیشکسوتان خوشنام آموزش و پرورش می‌باشند انتظار است این تلاش‌ها و خدمات موجب رضایتمندی اعضا شود.

 

ظهیر محمودی افزود: می‌توانیم ضمن پاسخ به خواسته‌ها و مطالبات فرهنگیان، اعتماد اعضا را تقویت کنیم تا برنامه‌های مطرح‌شده عملیاتی شود و جذب بیشتری صورت گیرد که امیدواریم به سهم خود در زمینه تقویت فعالیت‌ها در صندوق تلاش کنیم.

 

وی اضافه کرد: برخی عملکردها و فعالیت‌ها باعث ارزیابی مردم بویژه فرهنگیان نسبت به مجموعه صندوق ذخیره فرهنگیان می‌شود که امیدواریم با تدوین برنامه‌ها و تغییر نگرش‌ها، شاهد شکوفایی فعالیت‌های صندوق و گسترش اقدامات برای اعضا باشیم.

 

در ادامه اعضای کارگروه پیرامون برنامه‌ها و چگونگی ارتقاء فعالیت‌ها مطالبی بیان نمودند.

 

انتهای پیام/

 

خبرگزاری فارس از شهرستان دیّر

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه