پنج شنبه, 16 تیر 1401 - Thursday, 07 July 2022
کد خبـر : 5039
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۳۰
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

بوشهر قهرمان مسابقات والیبال ساحلی بنادر کشور شد

بوشهر قهرمان دهمین دوره مسابقات والیبال ساحلی سازمان بنادر و دریانوردی کشور شد.

آوای پارسیان : در مرحله نهایی این رقابت‌ها تیم‌ بندر بوشهر به دیدار امیرآباد و انزلی با نوشهر مصاف کردند که درپایان تیم‌های بوشهر و انزلی با شکست حریفان خود راهی بازی فینال شدند.

 

در بازی فینال هر دو تیم با ارائه یک بازی خوب و فنی با هم به رقابت پرداختند که در پایان تیم بندر بوشهر توانست با انجام یک بازی بهتر و مقتدرانه عنوان قهرمانی دهمین دوره مسابقات والیبال ساحلی بنادر کشور را از آن خود کند.

 

محمدرضا گرشاسبی از بندر بوشهر به عنوان فنی ترین ورزشکار و تیم سازمان مرکزی تیم اخلاق دهمین دوره مسابقات والیبال ساحلی بنادر کشور معرفی شدند.

 

تیم  بندر بوشهر متشکل از محمد احمدی، کرامت رئیسی و محمدرضا گرشاسبی به سرپرستی عبدالمحمد نادری در این  مسابقات حضور داشت.

 

دبیر کمیته ورزش اداره‌کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر جمعه شب در حاشیه اهدای جام این‌ رقابت‌ها گفت: این دور از رقابت‌ها با جضور کارکنان سازمان بنادر و دریانوردی و ۲۱ تیم از بنادر کشور به میزبانی دهکده گردشگری بندر بوشهر برگزار شد.

 

عبدالسعید عباسی افزود: بوشهر، خوزستان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، مازندران، گیلان، گلستان و تهران هشت استان شرکت کننده در دهمین دوره مسابقات والیبال ساحلی سازمان بنادر و دریانوردی کشور بودند. 

 ایرنا بوشهر

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه