جمعه, 15 مهر 1401 - Friday, 07 October 2022
کد خبـر : 5050
تاریخ انتشار: شنبه, ۰۹ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۲۳
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

فرمانداری مراکز حوزه انتخابیه استان بوشهر فردا میزبان داوطلبان انتخابات مجلس هستند

سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر گفت: فرمانداری مراکز چهار حوزه انتخابیه این استان فردا آماده ثبت نام از داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی هستند.

آوای پارسیان : خسرو دهقانی سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر با اشاره به آغاز ثبت نام از داوطلبان انتخابات مجلس از یکشنبه دهم آذر بیان کرد: در استان بوشهر چهار حوزه انتخابیه برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی داریم که داوطلبان حوزه بوشهر، گناوه و دیلم در فرمانداری بوشهر، داوطلبان حوزه دشتستان در فرمانداری این شهرستان، حوزه تنگستان و دشتی در فرمانداری دشتی، حوزه دیر، کنگان، جم و عسلویه در فرمانداری کنگان ثبت نام خواهند کرد.

 

 

او ادامه داد: همچنین داوطلبان این حوزه‌ها می‌توانند در وزات کشور نام نویسی کنند و اگر داوطلبی خارج از کشور زندگی می‌کند می‌تواند به نمایندگی‌های جمهوری اسلامی ایران در این کشور‌ها مراجعه و ثبت نام کند.

سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر، رونوشت و اصل کارت ملی، شناسنامه و آخرین مدرک تحصیلی را مدارک لازم برای ثبت نام داوطلبان عنوان کرد و افزود: ثبت نام به صورت الکترونیکی خواهد بود.

 

دهقانی گفت: ثبت نام از داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تا آخر وقت اداری شنبه شانزدهم آذر ادامه خواهد داشت.

 

او عنوان کرد: داوطلبان باید دست کم مدرک کارشناسی یا معادل آن را داشته باشند.

 

سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر بیان کرد: هر دوره نمایندگی مجلس به عنوان یک مقطع تحصیلی به حساب می‌آید و جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا و رزمندگانی که دست کم شش ماه در جبهه حضور داشته‌اند نیز می‌توانند از مزایای یک مقطع تحصیلی بالاتر استفاده کنند.

انتهای پیام/ک         

 

 

باشگاه خبرنگاران جوان بوشهر

 

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه