سه شنبه, 01 تیر 1400 - Monday, 21 June 2021
کد خبـر : 5075
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۰۲
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

‏پانصدو شصتمین سالن ورزشی کشور در روستای فاریاب دشتستان افتتاح شد

سالن ورزشی شهدای فاریاب به مساحت یک هزارو 250 متر مربع و با اعتبار 22 میلیارد ریال از توابع شهرستان دشتستان بعنوان پانصدو شصتمین سالن ورزشی کشور در آئینی با حضور معاون پارلمانی و امور استان‌های وزیر ورزش و جوانان و استاندار بوشهر بهره برداری شد.

آوای پارسیان : معاون پارلمانی و امور استان‌های وزارت  ورزش و جوانان روز پنجشنبه در این آیین اظهار داشت: توسعه خانه‌های ورزشی در اولویت برنامه‌های وزارت ورزش و جوانان در نقاط روستایی و محروم است و تا  پایان دولت تدبیر و امید 4 هزار و 500 خانه ورزش روستایی در استان‌ها شکل می‌گیرد.

 

جمشید تقی زاده افزود:پروژه‌های ورزشی خوبی در دست اقدام است طوریکه امسال در هفته تربیت بدنی ۲۳۰ پروژه با ۳۰۰ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید.

 

وی یادآورشد:در صورتی که اختصاص سهم ۴۰ درصدی از مالیات بر ارزش افزوده سیگار و مواد دخانی به امور ورزش تصویب شود کمک خوبی به این بخش بویژه در حوزه ورزش‌های قهرمانی و هیات‌های ورزشی خواهد شد.

 

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت:در راستای توسعه زمین چمن مصنوعی روستایی برای تحقق مطالبات مردم دشتستان اقدامات مهمی انجام می‌شود.

 

تقی‌زاده افزود: تکمیل پروژه‌های ورزشی در استان بوشهر در اولویت است و این در حالی است که در 6 سال گذشته پروژه‌های مختلف ورزشی بر اساس مطالبات مردم در شهرها و روستاهای استان بوشهر افتتاح شده است.

 

وی، ایجاد پایگاه  قایقرانی قهرمانی کشور در بوشهر را مورد تاکید قرار داد و بیان کرد: با توجه به ظرفیت بالای بوشهر در عرصه ورزش‌های دریایی و ساحلی تلاش می‌شود پایگاه قهرمانی قایقرانی کشور به مرکزیت استان بوشهر ایجاد شود.

 

همچنین جمشید تقی‌زاده به اتفاق استاندار ، مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر و مسئولان تنگستان از استخر شنای  در دست احداث اهرم بازدید کردند.

 

در این بازدید معاون پارلمانی وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر تسریع در تکمیل این پروژه اظهارداشت: برای بهره‌برداری از استخرسرپوشیده اهرم 2 میلیارد تومان اعتبار تزریق می‌شود.

 

احمد بهروزیان فرد مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر نیز با بیان اینکه بیش از 6 سال از آغاز ساخت این پروژه می‌گذرد افزود: تاکنون 30 میلیارد ریال در ساخت پروژه استخرسرپوشیده اهرم پرداخت شده و برای تکمیل آن به 20 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.           

 ایرنا بوشهر

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه