دوشنبه, 05 مهر 1400 - Sunday, 26 September 2021
کد خبـر : 5076
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۰۹
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

معاون فرماندار عسلویه:هنر مدیران استخراج ماده قانونی تسهیل کننده امور مردم است

معاون امور عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری عسلویه گفت:هنر مدیریت درنظام اسلامی بویژه درشرایط حساس کنونی این است که یک مدیر وکارمند خلاق بتواند از بین قوانین و بخشنامه های موجود دست و پاگیر ماده وتبصره های قانونی استخراج وکار مردم و ارباب رجوع به نحو کامل و احسن انجام دهد.

آوای پارسیان :علی رحمانی روز پنجشنبه در جلسه کارگروه اشتغال ،اقتصادمقاومتی و رفع موانع تولید شهرستان عسلویه افزود: مدیر و کارشناس خلاق کسی است که برای برون رفت از وضعیت موجود و مشکلات جامعه  از طرح های اقتصادی مولد اشتغال حمایت کند.

 

وی یادآورشد:برای دریافت تسهیلات کشاورزی شعبه اعتباری کشاورزی در شهرستان عسلویه ضروریست.

 

معاون امور عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری عسلویه اضافه کرد:پیگیری های زیادی ازسوی فرمانداری برای استقرار شعبه اعتباری کشاورزی در این شهرستان انجام شده تا از تردد شهروندان وکشاورزان به شهرستان کنگان به منظورپیشگیری ازحوادث احتمالی جلوگیری کرد.

 

رحمانی ادامه داد: ادارات وبانک های عامل در زمینه های صدور مجوز جهت توسعه کشت گلخانه ای ،گردشگری وهمچنین پرداخت تسهیلات مناسب به مجریان طرح های اقتصادی به منظور ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان تلاش بیشتری کنند.

 

وی گفت: دولت بسترهای لازم جهت ایجاد سرمایه گزاری درزمینه های مختلف فراهم کرده و شهروندان از فرصت ها و جاذبه های گردشگری شهرستان عسلویه به منظوراجرای طرح های اقتصادی مولد اشتغال به نحو احسن استفاده و تمامی دستگاه های دولتی مرتبط و بانک ه اموظفندحمایت و همکاری لازم با مجریان طرح ها داشته باشند.

 

عسلویه در فاصله 285 کیلومتری جنوب بوشهر قراردارد.   

ایرنا بوشهر

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه