دوشنبه, 10 مهر 1402 - Monday, 02 October 2023
کد خبـر : 5078
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۲۵
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

جایگاه دوم سوخت سی ان جی گناوه راه‌اندازی شد

دومین جایگاه سوخت سی ان جی بندر گناوه که مدتی به علت نقص فنی تعطیل شده بود، مجدد فعالیت خود را از سر گرفت.

آوای پارسیان : مدیر سرمایه‌گذاری و مسئول جایگاه‌های سی ان جی شهرداری گناوه روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: در این شهرستان ۲ ایستگاه سوخت سی ان جی وجود دارد که یکی از آنان در داخل شهر و محله نوروزآباد فعال و دیگری که در بیرون شهر قرار دارد به علت نقص فنی تعطیل شده بود و همین امر باعث شلوغی جایگاه اول شده بود.

 

غلامحسین خلیفه افزود: باتوجه به شلوغی ایستگاه عرضه سوخت منطقه بعثت ، شهرداری اقدام به رفع مشکل ایستگاه دوم کرد تا رانندگان  شهرستان و هموطنان بتوانند با سهولت بهتری سوخت دریافت کنند.

 

وی اظهارداشت:  جایگاه سوخت سی ان جی المهدی که در بیرون مرکز شهر  در نزدیکی مرقد سیدرضا و پل جاده کمربندی واقع است، به علت خرابی قطعه فعالیت آن متوقف شده بود، که شهرداری ب خریداری قطعه و تعمیر مجدد آن را راه اندازی کرد.

 

مدیر سرمایه‌گذاری و مسئول جایگاه‌های سی ان جی شهرداری گناوه یادآورشد: جایگاه منطقه نوروز آباد به بخش خصوصی واگذار شده و جایگاه دوم نیز پس از برگزاری مزایده به پیمانکار دیگری تحویل داده می‌شود.

 

جایگاه فعال عرضه سوخت سی ان جی در شهرستان گناوه تا قبل از راه اندازی مجدد ایستگاه دوم  روزانه با صف‌های طویل خودروهای گازسوز مواجه  و موجب مشکلات ترافیکی و معطل ماندن زیاد رانندگان شده‌ بود.

 

از سویی از زمان آغاز اجرای طرح سهمیه‌بندی بنزین، روند گازسوزکردن خودروها در این شهر افزایش یافته و همین امر نیز مزید بر علت شلوغی تنها جایگاه فعال این شهرستان شد.

 

با توجه به گردشگرپذیربودن شهر گناوه و قرار گرفتن در مسیر ارتباطی شمال و جنوب  استان بوشهر با دیگر استان‌های همجوار، خودروهای عبوری و مسافران ورودی به این بندر نیز به این جایگاه مراجعه و برای دریافت سوخت  باید معطل بماندند.

 

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر واقع است.   

ایرنا بوشهر 

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه