دوشنبه, 04 بهمن 1400 - Monday, 24 January 2022
کد خبـر : 5105
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۷ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۶
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

مشکل تامین نفت سفید در شهرستان گناوه حل شد

مشکل خانوارهای ساکن در شهرستان گناوه که اقدام به گازکشی منازل خود نکرده‌اند در زمینه تامین سهمیه نفت سفید برطرف شد.

آوای پارسیان : رئیس شرکت پخش فرآورده‌های نفتی گناوه روز چهارشنبه در این گفت وگو اظهارداشت: خانوارهایی که خطوط گازرسانی در محل سکونت آنان اجرا شده و علمک گاز در ورودی منازل آنان نصب است اما به شبکه متصل نشده‌اند، سهمیه نفت سفید تعلق نمی‌گیرد که با پیگیری استاندار بوشهر این مشکل حل شد.

 

وهاب تنگسیری افزود: این عده از خانوارها برای دریافت نفت سفید در مرحله اول در سامانه اینترنتی "نیو تجارت آسان" درخواست خود را ثبت و پس از تایید اداره گاز که بصورت آنلاین انجام می‌شود، اقدام کنند.

 

وی اظهارداشت: در این دوره سهمیه نفت سفید با کالابرگ انجام نمی‌شود و از طریق شماره حسابی که در این سامانه توسط خانوارها باید اعلام شود، تعلق خواهد گرفت.

 

رئیس شرکت پخش فرآوردهای نفتی گناوه گفت: براساس سهمیه بندی صورت گرفته خانوارهای ۱ و ۲ نفره ۱۲۰ لیتر، ۳ و ۴ نفره ۱۶۰ لیتر و ۵ نفر به بالا ۲۰۰ لیتر سهمیه اختصاص یافته که در کارت بانکی آنان منظور شده‌است.

 

وی بیان کرد: مشکلی در زمینه تامین و عرضه سوخت نفت سفید در شهرستان گناوه وجود ندارد و خانوارهای مشمول می‌توانند با در دست داشتن کارت بانکی براساس میزان سهمیه‌ای که به آنان اختصاص یافته‌است به جایگاه‌ها مراجعه و دریافت کنند.

 

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قرار دارد.   

ایرنا گناوه

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه