چهارشنبه, 16 آذر 1401 - Wednesday, 07 December 2022
کد خبـر : 5127
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۰۴ دی ۱۳۹۸ ۱۰:۵۹
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

قتل تلخ ۲ دختر با دیازپام توسط پدر بازنشسته! +عکس

پدر بازنشسته وقتی از نافرمانی‌های دو دخترش به تنگنا رسید در اقدامی عجیب دست به قتل خانوادگی زد.

آوای پارسیان : عقربه‌ها ساعت ۷ صبح دوشنبه ۲ دی امسال را نشان می‌داد که پدری با صدای لرزان در تماس با ماموران کلانتری ۱۲۹ جامی از مرگ دو دختر جوانش خبر داد.

 

به این ترتیب گروهی از ماموران برای بررسی‌های ابتدایی در محل حاضر شدند و با حضور در خیابان آذربایجان هنگام ورود به ساختمان با جسد دو دختر ۱۹ و ۲۱ ساله در اتاق خواب روبه‌رو شدند که به گفته پدر خانواده دچار گازگرفتگی شده و به کام مرگ فرو رفته اند. در این مرحله ماموران مرگ مرموز دو دختر جوان را به بازپرس ویژه قتل گزارش کردند و خیلی زود گروهی از ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران همراه با تیم تشخیص هویت و پزشکی قانونی برای تحقیقات ویژه وارد عمل شدند.

 

 

مرگ مرموز

بررسی‌های ابتدایی حکایت از آن داشت که دختران جوان دچار گازگرفتگی نشده اند و گروهی از کارشناسان پزشکی قانونی که در صحنه جرم حضور داشتند در تحقیقات فنی و دقیق پی بردند که دو دختر جوان به خاطر خوردن تعداد زیادی قرص دیازپام به کام مرگ فرو رفته اند.

 

در ابتدا ماجرای خودکشی پیش روی کارآگاهان قرار گرفت، اما تحقیق از اهالی محل و همسایه‌ها حکایت از آن داشت که دو خواهر جوان هیچ مشکلی نداشتند و تنها اختلاف شان با پدر خانواده بوده است.

 

اعتراف به قتل

همین موضوع کافی بود تا کارآگاهان به سراغ پدر خانواده بروند و بازجویی‌های پلیسی را از او آغاز کنند. در پی این بازجویی‌ها این مرد خیلی زود در تناقض گویی هایش گرفتار شد و در نهایت تصمیم به اعتراف گرفت.

 

پدر خانواده در حالی که اشک می‌ریخت به ماموران گفت: کارمند بازنشسته هستم و زحمات زیادی برای بزرگ شدن فرزندانم کشیدم، اما دخترانم همیشه بیرون از خانه با دوستانشان سرگرم بودند و به خانه و خانواده اهمیت نمی‌دادند.

 

وی افزود: دخترانم با هم رفیق بودند و همیشه بیرون از خانه سرگرم خوشگذرانی بودند و در این مدت هرچه با آن‌ها صحبت می‌کردم که از مسیر خانواده شان خارج نشوند به نتیجه‌ای نرسیدم و رفتارهایشان دیگر مرا خسته کرده بود و هر شب با آن‌ها درگیری داشتم که دیگر طاقتم از سرکشی‌ها و نافرمانی‌های شان به سر رسید و تصمیم به انجام این کار گرفتم.

 

پدر دو قربانی جنایت خانوادگی گفت: خسته شده بودم و به علت این که دخترانم زیاد بیرون از خانه هستند با آن‌ها بحث کردم و در حالی که عصبانی بودم داخل نوشیدنی آن‌ها قرص دیازپام ریختم و فرزندانم پس از خوردن آن به کام مرگ فرو رفتند و صبح برای این که صحنه سازی کنم در تماس با پلیس ادعا کردم که آن‌ها دچار گازگرفتگی شدند.

 


بنا بر این گزارش، پدر این دو دختر برای تحقیقات بیشتر به دستور بازپرس پرونده در اختیار ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است.

 

روزنامه خراسان

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه