چهارشنبه, 16 آذر 1401 - Wednesday, 07 December 2022
کد خبـر : 5131
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۰۵ دی ۱۳۹۸ ۱۰:۰۹
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

چهارشنبه های انتخاباتی۹۸/۱۰/۴

آوای پارسیان : شنیده ها حکایت از آن دارد که غلامحسین کرمی کاندیدای حوزه دشتی و تنگستان حدود۵۰ جلسه را با مرزنشینان و اعضای تعاونی لنج داران شهرستان دشتی و تنگستان برگزار نموده و به جهت آشنایی با مشکلات مردم ضمن سرکشی از روستاهای نوار ساحلی توانسته توجه مردم این مناطق را به خود جلب نماید و از حمایت حدود ۲۵ هزار نفری مردم این مناطق برخوردار شود.

 

 

شنیده می شود نادر گنجی که در حوزه دشتستان کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی شد از کاندیداتوری خود انصراف داده است و گفته می شود تعداد دیگری نیزبدلیل نگاه تیزبین شورای نگهبان در احراز و تائید صلاحیت ها قبل از اعلام اسامی، بدنبال انصراف از یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان می باشند.

 

 

 

شنیده می شود برخی از کاندیداها در حوزه های ۴ گانه استان بوشهر سوابق متعددی از جمله بازداشت و.. را داشته اند و تنها نفری که هیات اجرایی در حوزه بوشهر، گناوه و دیلم اقدام به رد صلاحیت وی کرده بدلیل تشابه اسمی بوده است که شنیده می شود بزودی وی نیز تائید صلاحیت خواهد شد که این پایگاه خبری نیز بدلیل حفظ حرمت افراد از اعلام اسامی رد صلاحیت ها خودداری کرده است.

 

 

گفته می شود سید ابوالحسن موسوی دبیر حزب آزادی استان بوشهر به عنوان رئیس دوره ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان و رئیس شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان بمدت سه ماه انتخاب شده است، شنیده می شود وی در جلسه معارفه خود اعلام داشته است دوره قبل هدف جلوگیری از ورود افراطیون اصلاح طلب به مجلس بود و این دوره از رحم اجاره ای استفاده نخواهیم کرد و اگر اصلاح طلبان تائید شوند لیست می دهیم و در صورت تائید نشدن کار را به مردم واگذار خواهیم کرد.

 

 

 

شنیده می شود ۱۲ دیماه نشست سراسری حزب مردم سالاری در تهران برگزار می شود و سید حسین جعفری دبیر استانی این حزب بهمراه ۱۰ نفر از مسئولین شهرستانی حزب مردم سالاری از استان بوشهر در این نشست شرکت خواهند کرد، گفته می شود سخنران این نشست فردی بنام مدرس زاده می باشد که به دعوت از حزب مردم سالاری استان بوشهر به نشست سراسری دعوت شده است.

 

 

 

گفته می شود هم اکنون طیف سیاسی اصلاح طالبان استان بدنبال خالص سازی جریان در بوشهر هستند و قصد دارند در صورت تائید صلاحیت، اصلاح طلبان واقعی و شناسنامه دار را در ۴ حوزه انتخابیه، حمایت و پشتیبانی نمایند.

 

 

شنیده می شود تیم نهضت بهار در استان بوشهر جهت مشخص کردن لیست حمایتی خود بسراغ یک کاندیداها در حوزه بوشهر، گناوه و دیلم رفته اند که وی را در لیست مورد حمایت خود قرار دهند ولی این کاندیدای ولایی، انقلابی و جهادی درخواست آنها را رد کرده است.

 

 

 

شنیده می شود عده ای از هواداران اندیشکده یقین در استان بوشهربا هدف ترویج مطالبه گری قصد دارند با برقراری ارتباط با کاندیداهای انقلابی استان در صورت موافقت کاندیداها مناظراتی را بین آنها برگزار نمایند و نفر شاخص را با انجام این مناظره مشخص و سپس مورد حمایت و پشتیبانی خود قرار دهند.

 

 

 

شنیده می شود در پی حضور و سخنرانی حسن عباسی در شهر بوشهر به دعوت مجمع پیروان ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی که با حضور اسکندر بهروزی و محمد کارگر برگزار شد؛ به نظر می رسد هواداران احساسی و قلم بدست یکی از کاندیداهای خودخوانده جریان اصولگرا در حوزه بوشهر در اقدامی غیراخلاقی و غیر حرفه ای اقدام به تخریب چهره عباسی و این مجمع پرداخته اند و گفته می شود صبح امروز نیز درسطح فضای مجازی بصورت گسترده با تهمت پراکنی به یکی از کاندیداهای حوزه بوشهر، گناوه و دیلم پرداخته و به قصد تشویش اذهان عمومی شایعه کذب بازداشت وی را منتشر نموده که بلافاصله این حرکت با واکنش  این کاندیدا مواجهه و تکذیب شد .

 

 

 

شنیده می شود در روزهای گذشته شایعاتی مبنی بر انصراف اسکندر بهروزی کاندیدای حوزه بوشهر، گناوه و دیلم از سوی هواداران یکی از کاندیدها اعلام شد که در این راستا بهروزی در گفتگو با چغادک نیوز اعلام داشته است، هماهنگونه که در روز اول اعلام کرده ام که اگر یک میلیارد هم بدهند به نفع هیچ کاندیدای کناره گیری نخواهم کرد؛ تا آخر در صحنه رقابت باقی خواهم ماند و در انتظار کناره گیری سایر کاندیداها به نفع خود می باشم.

 

 

 

شنیده می شود در پی انتشار فیلمی از مهرداد میناوند خطاب به مردم برازجان، یکی از کاندیداهای اصولگرای این حوزه دشتستان طی پیامی در صفحه اینستاگرام خود ضمن اعلام انزجار از این حرکت میناوند از پیگیری حقوقی خود در توهین به مردم دشتستان از مجاری قانونی خبر داده است.   

 

 

 

 

چغادک نیوز

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه