شنبه, 27 دی 1399 - Saturday, 16 January 2021
کد خبـر : 5174
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ ۲۰:۱۹
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

باند حرفه‌ای شکارچیان کوه مند متلاشی شد

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: یک باند حرفه‎ای شکار قبل از اقدام به شکار در منطقه شکار ممنوع کوه مند شناسایی و متلاشی شد.

آوای پارسیان :سید احسان موسوی روز چهارشنبه در این رابطه افزود: در پی پایش منطقه توسط محیط بانان و گزارش‎های دریافتی توسط همیاران محیط زیست مبنی بر رویت چهار نفر متخلف شکارغیرمجاز پستانداران در منطقه شکارممنوع کوه مند موضوع در دستور کار یگان حفاظت قرار گرفت.

 

 

 

وی بیان کرد: پس از هماهنگی لازم با پاسگاه انتظامی روستای کری متخلفان بدون هیچگونه درگیری و قبل از اقدام به شکار دستگیر شدند.

 

 

موسوی ادامه داد: از متخلفان یک قبضه اسلحه گلوله زنی برنو، یک قبضه اسلحه ساچمه زنی، ۴۶ عدد فشنگ گلوله زنی و ساچمه زنی، دوربین چشمی و سایر ادوات کشف و ضبط شده است.

 

 

 

وی افزود: بعد از تنظیم صورتجلسه متخلفین به مراجع قضایی معرفی شدند.

 

 

 

موسوی گفت: طبیعت نیاز به حمایت عمومی مردم دارد و بر اساس اصل ۵۰ قانون اساسی حفظ محیط زیست وظیفه‌ای است همگانی که برعهده عموم مردم گذاشته شده است.

 

 

وی بیان کرد: از همه دوستداران طبیعت درخواست می‎شود در صورت مشاهده هرگونه تخلف گزارش‎های خود را به نزدیکترین اداره یا پاسگاه محیط بانی و یا به شماره تلفن ۱۵۴۰ اطلاع دهند.   ایرنا بوشهر

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه