جمعه, 08 بهمن 1400 - Friday, 28 January 2022
کد خبـر : 5199
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۰۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۱:۳۵
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

پیکر ۱۶۷ شهید تفحص شده امروز وارد کشور می‌شود

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: مطالبه مردم منطقه در خصوص خروج آمریکایی‌ها از عراق ثمره خون سردار سلیمانی است.

آوای پارسیان : صبح امروز در مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر مطهر دو شهید گمنام که در روستای کوری حیاتی شهرستان جم برگزار شد، اظهار داشت: امروز و همزمان با سالگرد شهادت حضرت فاطمه الزهرا(س) پیکر مطهر ۱۶۷ شهید تازه تفحص شده دفاع مقدس از طریق خرمشهر وارد کشور می شوند.

 

 

 

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح افزود: پیکر مطهر دو شهید گمنام نیز امروز در روستای کوری حیاتی به خاک سپرده می‌شود و از حضور باشکوه مردم این روستا و شهرهای شهرستان جم تقدیر می‌کنم. مردم جم همیشه در صحنه‌های مختلف پشتیبان ولایت و نظام جمهوری اسلامی ایران بوده‌اند و شهدای زیادی نیز تقدیم انقلاب کرده‌اند.

 

 

 

وی با اشاره به خاطراتی از دوران دفاع مقدس بیان کرد: در جنگ تحمیلی شکست نخوردیم و حتی پرچم ایران در خاک عراق به اهتزاز درآمد، شکست موقعی اتفاق می‌افتد که میل و رغبت به جنگ با دشمن از دست برود.

 

 

 

سردار باقرزاده در دیگر سخنان خود با اشار به گام دوم انقلاب با تأکید بر اینکه برای پیمودن گام دوم انقلاب باید ورزیده شویم و از فرامین و رهنمودهای مقام معظم رهبری تبعیت کرد نه از شبکه‌های مجازی، خاطرنشان کرد: مطالبه مردم منطقه در خصوص خروج آمریکایی‌ها از عراق ثمره خون سردار سلیمانی است.

 

 

 

وی با اشاره به نام روستای کوری حیاتی که قرار است آرامگاه ابدی دو شهید گمنام باشد خطاب به مسؤولان شهرستان جم گفت: با خاکسپاری دو شهید گمنام در روستای کوری حیاتی، نور حیات در این روستا ایجاد شد و پیشنهاد می‌کنم نام کوری‌حیاتی به نوری‌حیاتی تغییر کند.

 

 

 

خبرگزاری فارس از شهرستان جم

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 1
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه