پنج شنبه, 26 فروردين 1400 - Thursday, 15 April 2021
کد خبـر : 5229
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۰۱
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

۳۵ مدرسه تخریبی در شهرستان تنگستان وجود دارد

فرماندار تنگستان استان بوشهر گفت: در زمان حاضر ۳۵ مدرسه تخریبی در این شهرستان وجود دارد که برای احداث و بازسازی آنها به مشارکت خیران نیاز است.

آوای پارسیان :عبدالحسن رفیعی‌پور روز چهارشنبه همزمان با پنجمین روز از دهه مبارک فجر درآئین آغاز عملیات اجرایی هنرستان فنی شهر دلوار افزود: با توجه به اهمیت کار مدرسه‌سازی و مشکلاتی که در این بخش وجود دارد حضور خیران مدرسه ساز در کنار دولت برای نوسازی و احداث مدرسه‌های جدید ضروری است.

 

 

 

وی بیان کرد: اگر خیران مدرسه‌ساز در کنار دولت قرار نگیرند نمی‌توان خیلی از مدرسه‌ها و فضاهای جدید مورد نیاز و یا مدرسه‌های تخریبی را بازسازی کرد.

 

 

 

رفیعی‌پور اضافه کرد: یکی از والاترین کارهای خیر و جلوه‌های بسیار زیبایی که باقیات صالحات و اجر و منزلت بسیار بالایی نزد خدواند متعال دارد، مدرسه‌سازی است.

 

 

 

فرماندارتنگستان گفت: باید از خیرانی که در مسیر مدرسه‌سازی برای توسعه علمی کشور گام بر می‌دارند تقدیر و تشکر کرد.

 

 

 

رفیعی‌پور گفت: هنرستان فنی کار و دانش  شهر دلوار با اعتبار ۲۲میلیارد ریال و زیربنای ۹۰۰ متر مربع  با همت یک خیر مدرسه ساز از شهر دلوار احداث می‌شود.

 

 

 

وی  همچنین در آئین افتتاح مدرسه خیرساز سه کلاسه روستای هدکان بخش دلوار افزود: ارتقای فرهنگ اجتماعی در جامعه نیازمند تغییر نگاه‌ها است و نهاد آموزش و پرورش باید برای تعامل بین قشرها و افراد جامعه تلاش کند و از نقش خیران در ساخت مدارس غافل نشود.

 

 

 

رفیعی پور بیان کرد: مدرسه سازی یکی از بهترین کارهای خیر است و باید افرادی که تمکن مالی دارند را به سمت مدرسه‌سازی تشویق کرد.

 

 

 

وی ادامه داد: بیش از ۱۰ فضای آموزشی و ورزشی دانش‌آموزی از محل کمک‌های خیران در بخش دلوار در دست احداث است.   

 

 

ایرنا بوشهر

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه