جمعه, 01 بهمن 1400 - Friday, 21 January 2022
کد خبـر : 5230
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۱۲
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح: بهترین راه حفظ نظام اسلامی تکریم مردم است

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح گفت: بهترین راه برای محافظت از این نظام، برخورد خوب با مردم، خوب گوش دادن به حرف‌ها و خوب جواب دادن به درخواست‌های آنها است.

آوای پارسیان : حجت‌الاسلام شکرالله بهرامی عصردیروز در نشست با مسؤولین شهرستان دیر، اظهار داشت: از زمان ائمه اطهار تاکنون حکومت شیعه همچون انقلاب اسلامی در قالب نظامی همه‌جانبه در ابعاد مختلف نداشته‌ایم.

 

 

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح بیان کرد: انقلاب اسلامی ایران  با رهبری امام خمینی(ره) از سال 42 تا 22 بهمن 57 شهدای زیادی داده است تا به ثمر نشست.

 

وی با بیان اینکه ما امروز امانت‌دار این نظام و انقلاب هستیم، ادامه داد: اگر کوچکترین کوتاهی داشته باشیم و یا آنچه می‌توانیم انجام دهیم را عمل نکنیم، باید فردای قیامت پاسخگوی تک‌تک اعمال و رفتار خود باشیم.

 

بهرامی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را شخصیتی ولایی و خدایی دانست و بیان کرد: شهادت این سرباز ولایت جهان را تکان داد و اگر می‌بینیم این تشییع عظیم چند ده میلیونی در کشور ایران و عراق انجام شد برای این بود که وی  دلداده خدا بود.

 

وی با تأکید بر اینکه حفظ نظام از هر چیز دیگری واجب‌تر است، عنوان کرد: بهترین راه برای محافظت از این نظام، برخورد خوب با مردم، خوب گوش دادن به حرف‌ها و خوب جواب دادن به درخواست‌های آنها است.

 

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح گفت: کمترین انتظار مردم از ما برخورد خوب است و اینکه حرف آنها را خوب گوش بدهیم و آنها را درست راهنمایی کنیم.

 

بهرامی یادآور شد: حضرت سیدالشهداء (ع) هستی خود را در راه خدا فدا کرد و خود را به خدا سپرد و می‌بینیم که امروز در قلب‌های تمام جهانیان جا دارد؛ سردار سلیمانی نیز زندگی ساده‌ای داشت  و چون دلداده خدا بود در دل همه مردم جا گرفت.

 

وی تأکید کرد: وظیفه هر مسؤولی از قاضی، نیروی نظامی و  انتظامی گرفته تا مسؤولین دیگر نظام این است که در راه خدا قدم بردارند و کارشان خدایی باشد.

 

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح با تأکید بر اینکه باید همه حول محور محبت محمد و آل محمد(ص) باشیم، بیان کرد: اگر ما مردم را متفاوت از خود نبینیم و خود را تافته جدا بافته از دیگران ندانیم و عدالت داشته باشیم مردم به سمت ما می‌آیند.

 

وی اظهار کرد: برای محبوب شدن بین مردم باید پاک باشیم و تقوای الهی را رعایت کنیم و در مسیر حق قدم برداریم.

 

 انتهای پیام/      

 

خبرگزاری فارس از شهرستان دیر

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه