پنج شنبه, 26 فروردين 1400 - Thursday, 15 April 2021
کد خبـر : 5239
تاریخ انتشار: شنبه, ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۰۱
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

راننده خودرو مظنون حین فرار بر اثر تیراندازی پلیس دشتستان کشته شد

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان بوشهر گفت: راننده خودرو مظنون در حال فرار به علت بی‌توجهی به دستور ایست و تیراندازی هوایی پلیس در دشتستان کشته و سرنشین آن مجروح شد.

آوای پارسیان : سرهنگ جهان‌بخش روز شنبه در این ارتباط افزود: ساعت ۲ بامداد (روز ۱۸ بهمن) ماموران انتظامی پاسگاه روستای نظرآقا از توابع شهرستان دشتستان حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی به یک دستگاه خودرو سواری پراید فاقد پلاک مظنون شدند که سرنشینان آن به محض رویت عوامل انتظامی اقدام به فرار کردند.

 

 

 

وی بیان کرد: ماموران پلیس بلافاصله به تعقیب این خودرو پرداختند که سرنشینان آن با بی اعتنایی به دستور ایست پلیس و به قصد فرار از  دست ماموران به مسیر خود ادامه دادند.

 

 

 

طهماسبی ادامه داد: در این تعقیب و گریز ماموران پلیس با رعایت اصول تیراندازی ابتدا اقدام به شلیک هوایی کردند که راننده خودرو به دستور پلیس توجهی نکرد و به مسیر خود ادامه داد.

 

 

 


وی افزود: در همین ارتباط ماموران با تیراندازی به سمت لاستیک خودرو قصد داشتند آن را متوقف کنند اما تیرها با برخورد به بدنه خودرو به راننده و سرنشین آن برخورد کرد.

 

 

 

طهماسبی گفت: در این حادثه راننده خودرو بر اثر شدت جراحت در صحنه حادثه فوت کرد و سرنشین آن توسط عوامل امدادی برای مداوا به یکی از مراکز درمانی منتقل شد.

 

 


معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان بوشهر با تسلیت به خانواده فرد جان باخته در این حادثه تاکید کرد:  این موضوع توسط پلیس دردست بررسی است.         

 ایرنا بوشهر

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه