پنج شنبه, 18 آذر 1400 - Thursday, 09 December 2021
کد خبـر : 5256
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ ۱۱:۱۶
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

راهپیمایی 22 بهمن | خروش لشکر سلیمانی در بوشهر/ بازار داغ عکس سلفی

مردم بوشهر هر طور شده خود را به راهپیمایی امروز رساندند؛ از جانبازانی که با ویلچر آمده‌اند تا پیرمرد و پیرزن‌هایی که عصا به دست هستند.

به گزارش آوای پارسیان و به نقل ازخبرگزاری فارس از بوشهر، همزمان با فرارسیدن ۲۲ بهمن ماه مردم انقلابی بوشهر در سرتاسر این استان برای برگزاری جشن چهل و یک سالگی انقلاب اسلامی به صحنه آمدند تا با حضور انقلابی خود برگ زرین دیگری را در تاریخ این انقلاب ثبت کنند.

 

 

 

راهپیمایی امسال در حالی در بندر بوشهر از بسیج مرکزی تا میدان رئیسعلی دلواری آغاز شد که مردم علاوه بر در دست داشتن تصاویر امام خمینی‌(ره)، مقام معظم رهبری، پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران، عکس‌هایی از سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی جلوه خاص‌تری به زیبایی راهپیمایی بخشیده بود.

 

 

 

مردم هر طور شده خود را به راهپیمایی امروز رساندند؛ از جانبازانی که با ویلچر آمده‌اند تا پیرمرد و پیرزن‌هایی که عصا به دست هستند.

 

 

برخی از نوجوانان و جوانان با مجسمه رئیس علی دلواری و سپهد شهید قاسم سلیمانی در حال گرفتن عکس یادگاری هستند.

 

در راهپیمایی امروز مردم بیشتر به صورت خانوادگی به همراه فرزندان خود در راهپیمایی حضور دارند و لحظه های پر نشاطی را تجربه می‌کنند.

 

 

بازار تصاویر یادگاری هم داغ است و رفقای قدیم و جدید که در راهپیمایی یکدیگر را می‌بینند به مصافحه و گرفتن عکس با نمادهای انقلاب و سیل جمعیت حاضر در میدان رئیسعلی دلواری می‌پردازند.

 

 

حضور کاندیداهای انتخابات مجلس بین حاضران در راهپیمایی به چشم می‌خورد و هر کسی به نحوی با همراهان خود به گرفتن عکس دسته جمعی و سلفی می‌پردازد.

 

 

پاکبان‌ها هم لباس‌های یکدست نارنجی و با در دست داشتن پلاکاردهایی شور و حال خاصی به راهپیمایی امروز در بندر بوشهر بخشیده‌اند. حضور نوجوانان و گرفتن تصاویر سلفی با پاکبانان از دیگر حاشیه‌های جالب است.

 

 

بعد از راهپیمایی، سرلشکر سید یحیی رحیم صفوی مشاور فرمانده کل قوا به سخنرانی خواهد پرداخت.

انتهای پیام/

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه