دوشنبه, 29 دی 1399 - Monday, 18 January 2021
کد خبـر : 5284
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۵۵
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

30 هزار خانوار مددجو در بوشهر بسته ارزاق شب عید دریافت می‌کنند

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر گفت: بر اساس برنامه ریزی‌های صورت گرفته تلاش می‌شود در جشن نیکوکاری که در ماه پایانی سال برگزار می‌شود با استفاده از ظرفیت مردم خیّر و نیکوکار ارزاق شب عید نیازمندان تأمین شود.

 

 آوای پارسیان :احمد لطفی در نشست هم اندیشی ستاد خیر و نیکوکاری با تاکید بر ترویج فرهنگ انفاق و نیکوکاری اظهار داشت: یکی از وظایف مهم این نهاد ترویج فرهنگ انفاق و احسان در جامعه و استفاده از دریای عظیم مردمی در راستای خدمات رسانی افزون‌تر به ولی نعمتان جامعه اسلامی است.

 

 

 

 

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر با اشاره به آغاز هفته احسان و نیکوکاری  با شعار " عید را به خانه های نیازمندان ببریم"  گفت: برنامه‌های این جشن از روز 14 اسفند همزمان در سراسر کشور برگزار می‌شود که در آن از ظرفیت و همکاری مردم و خیران نیکوکار برای کمک به تامین ارزاق شب عید نیازمندان استفاده می‌شود.

 

 

 

 

وی خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه ریزی‌های صورت گرفته تلاش می‌شود در هفته احسان و نیکوکاری برای 30 هزار خانوار تحت حمایت بسته ارزاق شب عید تا سقف 300 هزار تومان در نظر گرفته شود که برای تحقق این مهم نیازمند مشارکت جدی خیران و مردم نیکوکار داریم.

 

 

 

لطفی نقش خیران را به عنوان سفیران نیکوکاری در ترویج فرهنگ انفاق و احسان مهم عنوان کرد و گفت: اقشار آسیب‌پذیر استان همواره نیازمند یاری‌رسانی خیرانی هستند که در این عرصه با گسترش و نهادینه‌شدن احسان و نیکوکاری در بین آحاد مختلف مردم می‌توان شاهد کاهش مشکلات و مسائل زندگی آنها باشیم.

 

 

 

 

وی با قدردانی از مشارکت همه جانبه مردم و خیران هم استانی در جشن احسان و نیکوکاری سنوات قبل، خاطرنشان کرد: مردم و خیران نیک اندیش با توجه به تمهیدات لازم جهت مقابله با ویریوس کرونا، می‌توانند کمک‌های خود را به شکل الکترونیک در اختیار نیازمندان قرار دهند.

 

 

 

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر در ادامه با اشاره به سیستم آنی پرداخت کمک‌های مردمی یاد آور شد: مردم و خیران نیکوکار می‌توانند برای پرداخت سریع و آسان کمک‌های خود از طریق شماره گیری کد #077*1*7788* وجه مورد نظر خود را پرداخت نمایند تا در ایام پایانی سال بتوانیم شادی را مهمان خانواده‌های فقرا و نیازمندان کنیم.

 

 

 


انتهای پیام/

 

خبرگزاری فارس از بوشهر

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه