سه شنبه, 28 ارديبهشت 1400 - Tuesday, 18 May 2021
کد خبـر : 5305
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ ۲۰:۰۱
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

راه‌اندازی تلویزیون اینترنتی برای دانش آموزان استان بوشهر

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: به منظور دسترسی بیشتر دانش آموزان به محتوای آموزشی، تلویزیون اینترنتی برای پخش فیلم‌های آموزشی در این استان راه‌اندازی شده است.

آوای پارسیان : علیمراد کرمی،مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر ظهر امروز در نشست ویدئو کنفرانس با شورای معاونین و مدیران و روسای آموزش و پرورش شهرستان و مناطق ۱۸ گانه استان بوشهر با تاکید بر رعایت بهداشت در راستای مقابله با ویروس کرونا بیان کرد: حفظ سلامتی دانش آموزان و قطع نشدن جریان آموزش در اولویت برنامه آموزش و پرورش قرار دارد.

 

 

 

او با تاکید بر نقش مهم رعایت موارد بهداشتی در پیشگیری از انتشار این ویروس از ضدعفونی مدارس استان بوشهر به صورت مستمر خبرداد و تصریح کرد: در راستای مقابله با ویروس کرونا همه مدارس استان به صورت مداوم ضدعفونی می‌شوند.

 

 

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر از برگزاری دوره آموزشی ویژه فرهنگیان برای افزایش اطلاعات پیشگیری از کرونا خبرداد و افزود: دوره پیشگیری از بیماری‌های تنفسی حاد برای افزایش اطلاعات فرهنگیان برنامه‌ریزی شده و تاکنون ۵ هزار فرهنگی اعلام آمادگی کرده اند.

 

 

کرمی، با اشاره به آموزش دانش آموزان از طریق شبکه‌های اجتماعی بیان کرد: استفاده از شبکه‌های اجتماعی و بستر اینترنت مورد توجه معلمان قرار دارد.

 

 

 

 

او با بیان اینکه جریان آموزش در استان قطع نشده است گفت: به منظور دسترسی بیشتر دانش آموزان به محتوای آموزشی، تلویزیون اینترنتی برای پخش فیلم‌های آموزشی در این استان راه‌اندازی شده است

 

 

 

.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر با تاکید بر جلوگیری از لطمه وارد شدن به درس و آموزش دانش آموزان گفت:به سبب تعطیلی مدارس ناشی از انتشار ویروس کرونا برنامه‌های آموزش به صورت زنده و هفته آینده به صورت ضبط شده از شبکه آموزش پخش می‌شود.

 

 

 

کرمی از راه‌اندازی مدرسه مجازی به تعداد ۱۰۷ هزار واحد آموزشی در کل کشور خبرداد و بیان کرد: در این زمینه هم در استان بوشهر برنامه‌ریزی لازم انجام شده است.

 

 

 

او با بیان اینکه اگر در روستا یا مناطقی اینترنت وجود ندارد، معلمان برای قطع نشدن فرایند آموزش به آن روستا اعزام می‌شوند گفت: از اولیا دانش آموزان انتظار می‌رود در فرایند آموزش مشارکت بیشتری کنند.

 

 

انتهای پیام/م         

 

                     

باشگاه خبرنگاران جوان بوشهر

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه