جمعه, 01 بهمن 1400 - Friday, 21 January 2022
کد خبـر : 5307
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۰۹
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

طرح ضدعفونی بازار گناوه اجرا شد

طرح ضربتی ضدعفونی و گندزدایی بازار گناوه شامل تجاری، میوه و تره بار و ماهی فروشان از روز چهارشنبه اجرا شد.

آوای پارسیان : رئیس شبکه بهداشت ودرمان گناوه روز چهارشنبه در هنگام اجرای این طرح دراین  گفت وگو اظهار داشت: ستاد پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در این شهرستان در ادامه برنامه‌های مبارزه‌ای با این بیماری، طرح ضدعفونی و گندزدایی بازار این بندر را در دستور کار قرار داده‌است.

 

 

 

محمد بازیاری اظهار داشت: بر اساس برنامه زمان‌بندی شده بازار تره بار هر شب ساعت ۲۳ تا ۲۴، ماهی فروشان ۲۲ تا ۲۳، بازارقدیم طلافروشان هفته‌ای ۲ بار در شنبه و چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۰، مجتمع های تجاری، کف خیابان‌های پرتردد و منتهی به اطراف میدان مرکزی هفته‌ای ۲ بار در شنبه و چهارشنبه ساعت ۷ تا ۹ صبح ضدعفونی و گندزدایی خواهند شد.

 

 

وی اظهارداشت: صنف میوه و ماهی‌فروشان قبل از ساعت اجرای طرح محل کار خود را تعطیل و ترک و محصولاتشان را بخوبی بپوشانند و مردم نیز در ساعات تعیین شده از تردد پرهیز کنند.

 

 

 

بازیاری گفت: شهرداری گناوه در مبارزه با بیماری کرونا در این شهر پیشتاز و پیشگام بوده و همکاری بی شائبه‌ای با ستاد پیشگیری بیماری کرونا و شبکه بهداشت ودرمان شهرستان داشته‌است.

 

 

 

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان گناوه یادآورشد: تعاونی مرغداران در زمینه تامین هزینه مواد و تجهیزات نظیر پمپ، سمپاش، لباس کار و موادضدعفونی کننده، بانک کشاورزی در تامین مالی، بسیج سپاه در زمینه تامین نیروی انسانی و اتاق اصناف هماهنگی‌های لازم را در اجرای این طرح با ستاد پیشگیری از شیوع بیماری کرونا شهرستان دارد.

 

 

 

شهر گناوه مرکز شهرستان گناوه ۸۰ درصد از جمعیت ۱۰۵ هزارنفری این شهرستان را در خود جای داده است.   

 

 

 

گناوه ایرنا

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 1
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه