پنج شنبه, 18 آذر 1400 - Thursday, 09 December 2021
کد خبـر : 5311
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۱۱
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

پذیرش مهمان در مهمانسرای اداره‎‌های شهرستان دیر ممنوع شد

فرماندار دیر استان بوشهر گفت: در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا پذیرش مهمان در مهمانسراهای دستگاه‌های اجرایی این شهرستان ممنوع و هیچ اداره و نهادی حق ندارد مهمانسرای خود را در اختیار مهمانان قرار دهد.

آوای پارسیان : کریم علی حسنی روز پنجشنبه در جمع سفیران سلامت شهرستان دیر افزود: در همین راستا شهروندان دیری نیز در راستای حفظ سلامت خود و سایر آحاد جامعه مسافرت خود را در این شرایط لغو و به زمان دیگری موکول کنند.

وی بیان کرد: مبارزه با ویروس کرونا مساله ای مهم و جدی است و همه باید دست به دست هم دهیم تا بتوانیم مانند دیگر برهه‌ها این بیماری را شکت دهیم.

علی حسنی گفت: در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا عملیات تب سنجی در ورودی‌های شهرستان دیر، ضدعفونی مدرسه‌ها، تعطیلی تالارها و سالن‌های اجتماع، تعطیلی بازار روز و فروشگاه‌های بزرگ انجام شده است.

وی اضافه کرد: ۲ هزار و ۲۵۰ لیتر مواد ضدعفونی کننده به شهرستان وارد و توزیع می‌شود.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: عملیات ضد عفونی کردن مکان‌های عمومی شهر به صورت مستمر در دستور کار قراردارد.

احمد آخوندی افزود: در عملیات ضدعفونی امروز اماکن عمومی شهرستان دیر ۳۰ هزار لیتر مواد ضد عفونی کننده با همکاری مستقیم ۷۰ نفر در بلوارها، پیاده روها، تاسیسات و مبلمان‌های شهری شهرها و روستاهای شهرستان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

وی گفت: عملیات ضد عفونی کردن مکان های عمومی شهربا همکاری شهرداری، هلال احمر،بسیج، نیروهای موکب الزهرا،آتش نشانی و آموزش و پرورش و فرماندهی شبکه بهداشت و درمان شهرستان در حال انجام است. 

 

     

ایرنا بوشهر

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه