پنج شنبه, 18 آذر 1400 - Thursday, 09 December 2021
کد خبـر : 5313
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۲۶
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

2 میلیارد تومان وسایل بهداشتی میان مددجویان بوشهری توزیع می‌شود

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر از اختصاص دو میلیارد تومان جهت تهیه و توزیع وسایل بهداشتی و مواد ضدعفونی در جهت پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا برای مددجویان تحت حمایت این نهاد طی روزه های آینده خبر داد.

به گزارش آوای پارسیان و به نقل ازخبرگزاری فارس از بوشهر، احمد لطفی، صبح امروز در جمع خبرنگاران به تدابیر اتخاذ شده در این نهاد برای مقابله با شیوع ویروس کرونا اشاره کرد و اظهار داشت: برای موفقیت در این کار همه ما تابع سیاست‌ها و برنامه‌های ابلاغی از سوی وزارت بهداشت و ستاد ملی مبارزه با کرونا هستیم.

 

 

 

 

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر در ادامه از اختصاص دو میلیارد تومان برای تهیه و توزیع پک‌های بهداشتی و مواد ضدعفونی کنند میان مددجویان سراسر استان خبر داد و افزود:  این پک‌های  بهداشتی شامل مواد ضد عفونی کننده، ماسک، دستکش، ژل شستشو و سایر مواد ضد عفونی کننده بهداشتی است که با هدف پیشگیری از شیوع کرونا ویروس توزیع می‌شود.

 

 

 

لطفی هدف از این اقدام را رعایت هر چه بیشتر بهداشت فردی و موارد پیشگیرانه عنوان کرد و افزود: این اقلام بهداشتی از روزهای آینده به دو شکل کالا و نقد میان مددجویان توزیع می‌شود.

 

 

 

وی با تاکید بر لزوم تامین سلامت مددجویان در کنار تامین نیازهای معیشتی آنها گفت: آموزش‌های پیشگیری از کرونا برای جامعه هدف کمیته امداد ارائه می‌شود.

 

 

 

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر خاطرنشان کرد: کمک‌های خیرین را برای افزایش کیفیت سلامت و زندگی و نیز تهیه اقلام بهداشتی نظیر ماسک، دستکش، ژل شستشو و مواد ضد عفونی کننده ضروری است.

 

 

 

لطفی یاد آور شد: همچنین تمامی ادارات این استان نسبت به گندزدایی ساختمان‌های اداری  اقدام نمودند و آموزش‌های لازم به کارکنان جهت پیشگیری از ابتلا به این ویروس داده شده است.

 

 

 

وی گفت: مددجویان می‌توانند با ورود به سایت الکترونیکی e.emdad.ir نسبت به ثبت درخواست خود در موضوعات مطرح‌شده به صورت غیرحضوری اقدام کنند، ضمنا ۲۶ خدمت از طریق این سامانه قابل دریافت است.

 

 


انتهای پیام/

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه