پنج شنبه, 18 آذر 1400 - Thursday, 09 December 2021
کد خبـر : 5325
تاریخ انتشار: جمعه, ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۳۶
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

قطع سهیمه آرد و پلمب در انتظار نانوایان متخلف بوشهر

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از برخورد و جلوگیری فعالیت تعدادی از واحدهای نانوایی در سطح استان به علت عدم رعایت ضوابط و مقررات بهداشتی ستاد مقابله با کرونا خبر داد.

آوای پارسیان : سید حسین حسینی دراین گفتگو ضمن تشکر از متصدیان واحدهای خبازی که نسبت به تفکیک فرد فروشنده و دریافت‌کننده وجه (دستگاه پوز) و رعایت ضوابط بهداشتی اقدام نموده‌اند، اظهار داشت: در سطح استان تعدادی از واحد نانوایی به علت عدم رعایت ضوابط و مقررات بهداشتی ستاد مقابله با کرونا برخورد قانونی شد.

 

 

 

رئیس سازمان صمت استان بوشهر افزود: طبق مصوبه کمیته پدافند غیرعامل و ستاد مقابله با کرونا، کلیه واحدهای نانوایی در سراسر استان ملزم به رعایت ضوابط بهداشتی به‌صورت کامل می‌باشند و در غیر این صورت برخورد قانونی به عمل و سهمیه آرد آن‌ها قطع خواهد شد.

 

 

 

وی تشریح کرد: تمامی کارکنان واحدهای نانوایی هنگام فعالیت می‌بایست از ماسک و دستکش و کلاه استفاده نموده و همچنین از مواد شوینده و ضدعفونی‌کننده به‌طور مداوم استفاده کنند تا سلامت خود و دیگران به خطر نیافتد.

 

 

 

وی اضافه کرد: استفاده از دستگاه کارت‌خوان جهت جلوگیری از آلودگی، ضدعفونی کردن مداوم میز از دیگر نکات ضروری است و در صورت مشاهده عدم رعایت هریک از اصول بهداشتی در واحدهای نانوایی برخورد جدی صورت خواهد گرفت.

 

 

 

 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر خاطرنشان کرد: مردم در صورت مشاهده هرگونه تخلف در واحدهای نانوایی به‌ویژه رعایت نکردن نکات بهداشتی در هنگام خرید نان مراتب را به تلفن ۱۲۴ رسیدگی به شکایات مردمی یا شبکه بهداشت شهرستان‌ها گزارش نمایند.

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

خبرگزاری فارس در بوشهر 

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه