سه شنبه, 31 فروردين 1400 - Tuesday, 20 April 2021
کد خبـر : 5353
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۳۶
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

دانشجویان پیام نور گناوه به صف جهادگران سلامت پیوستند

دانشجویان دانشگاه پیام نور گناوه همگام با دیگر جهادگران عرصه سلامت در کشور در مقابله با بیماری کرونا در اقدامی خودجوش کارگاه خانگی تولید ماسک دایر کردند.

آوای پارسیان : دانشجویان انجمن علمی رشته مدیریت دانشگاه پیام نور گناوه  بنا به احساس مسئولیت و حس نوع‌دوستی که در ایرانیان وجود دارد در تعطیلات دانشگاه‌ها بیکار ننشستند و با دایرکردن کارگاه تولید ماسک مصمم به مشارکت در بسیج ملی مبارزه با بیماری کرونا شدند.

 

 

 

مسئول انجمن علمی رشته مدیریت دانشگاه پیام نور گناوه گفت: با توجه به اینکه کمبود ماسک در شهرستان گناوه وجود داشت با همفکری و همکاری دانشجویان این رشته کارگاه تولید این اقلام بهداشتی در خانه یکی از دانشجویان  راه‌اندازی کردیم.

 

 

 

اردوان حیدری افزود: این کارگاه بصورت خودجوش راه‌اندازی شد و با توجه به فضای محدود و کمبود نیرو آنچه در توان داریم به تولید ماسک خواهیم پرداخت.

 

 

 

 

وی اظهارداشت: سعی داریم ماسک‌های تولیدی را بین نیازمندان و اصنافی که مراجعه کننده بیشتری دارند نظیر نانوایی‌ها،  بازار میوه و تره بار و ماهی فروشان شهر بصورت رایگان  اهدا کنیم.

 

 

 

حیدری گفت: تولید ۴۰۰  ماسک در مرحله اول با نظارت شبکه بهداشت انجام و در تلاشیم با اضافه شدن نیرو و فضای بیشتر این میزان را چندین برابر افزایش دهیم.

 

 

 

مسئول انجمن علمی رشته مدیریت دانشگاه پیام نور گناوه افزود: این گروه جهادی به منظور بالابردن تولید ماسک به تهیه مواد اولیه و فضای بیشتر نیاز دارند.

 

 

 

فاطمه هنرنما دانشجوی جهادگر سلامت در رشته مدیریت دانشگاه پیام نور گناوه گفت: باتوجه به اینکه شهر با کمبود ماسک مواجه و در مراجعه به داروخانه‌ها و کالای پزشکی این اقلام بهداشتی وجود نداشت مصمم شدیم که به تولید آن بپردازیم و بتوانیم بخشی از نیازهای مردم را در حد توان برطرف کنیم.

 

 

 

محبوبه عباسی دیگر دانشجوی عضو انجمن علمی رشته مدیریت این دانشگاه گفت: دانشجویان همواره در عرصه های انقلاب پیشگام و پیشتاز بودند و در این برهه نیز که کشور با بحران بیماری کرونا مواجه است بیکار ننشستیم و بنا به نیاز جامعه با تمام توان خود به سلامت جامعه در برابر این بیماری کمک خواهیم کرد.

 

 

 

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر واقع است.                 

گناوه ایرنا

 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه