یکشنبه, 05 بهمن 1399 - Sunday, 24 January 2021
کد خبـر : 5354
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

فرماندار تنگستان: جاده اهرم ـ برازجان در انتظار تأمین قیر

فرماندار تنگستان گفت: سرعت پروژه جاده اهرم ـ برازجان در یکسال اخیر مناسب بوده و تنها مشکل آن کمبود تامین قیر است که مشکل کشوری است که ان شاالله به زودی رفع شود.

به گزارش آوای پارسیان به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان تنگستان،«دوبانده شدن محور اهرم به برازجان» سوژه‌ای است که مخاطبان اعلام کرده اند، جاده اهرم به برازجان به دلیل یک بانده بودن به جاده مرگ این روزهای استان بوشهر تبدیل شده است و تصادفات بسیاری در این محور حادث می‌شود. مدت زمان زیادی از شروع احداث بزرگراه اهرم - برازجان می‌گذرد اما با وجود چندین سال از آغاز ساخت این پروژه، تا کنون به اتمام نرسیده و پیشرفت آن بسیار کند پیش می‌رود.

 

 

 

عبدالحسن رفیعی پور در این گفت‌وگو با اشاره مسیر اهرم به برازجان اظهار داشت: پروژه مسیر اهرم به برازجان حدود ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و حدود ۱۵ کیلومتر آماده آسفالت می‌باشد.

 

 

 

 

فرماندار تنگستان گفت: باتفاق استاندار و مدیرکل راه و شهرسازی پیگیر و منتظر تامین قیر برای آسفالت هستیم.

 

 

 

وی ادامه داد: اهرم - برازجان بخشی از پروژه راه مواصلاتی کنارک - شلمچه است و اعتبارات آن در قالب آن پروژه و در چند فاز در استان‌های مختلف در حال انجام و اعتبار آن ملی است.

 

 

 

رفیعی‌پور افزود: در این فاز ۶۵ درصد پیشرفت ریالی دارد و سرعت پروژه در یکسال اخیر مناسب بوده و تنها مشکل آن کمبود تامین قیر است که مشکل کشوری است که ان شاالله به زودی رفع شود.

 

 

 

انتهای پیام/

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه