سه شنبه, 31 فروردين 1400 - Tuesday, 20 April 2021
کد خبـر : 5360
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ ۱۶:۲۸
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

۲ اثر درسی مجازی آموزگار دیلمی به مرحله کشوری راه یافت

مدیر آموزش و پرورش دیلم استان بوشهر گفت: دو اثر برتر تدریس مجازی " فاطمه دریایی" آموزگار آموزشگاه "فردای سبز" این شهرستان در پایه ابتدایی به مرحله کشوری راه یافت.

آوای پارسیان : محمدمهدی محسنی روز چهارشنبه در این گفت وگو افزود: به‌رغم شرایط ویژه آموزش کشور به دلیل شیوع بیماری کرونا که به اجبار کلاس‌های درس به فضای مجاز منتقل شده‌است، فرهنگیان این شهرستان با ادای تکلیف دانش علمی خود را در این برهه که نیاز دانش‌آموزان است به منصه ظهور رساندند.

 

 

 

وی اظهارداشت: با توجه به تعطیل شدن مدارس به منظور پیشگیری از بیماری کرونا و درخواست وزارت آموزش و پرورش، به مدارس اعلام شد اگر فرهنگیان در ایام تعطیلی اقدام خلاقانه‌ای برای استمرار جریان آموزش دانش‌آموزان از طریق فضای مجازی انجام داده باشند، اعلام کنند.

 

 

 

مدیر آموزش وپرورش دیلم گفت: خلاقیت و ایده آموزشی، نحوه ارایه دروس و بیان مفاهیم از عمده ملاک‌های موردنظر در ارایه مطالب آموزگاران برای انتخاب مدنظر قرار گرفت که ۲ اثر آموزگار فاطمه دریایی به استان معرفی و عنوان برتر در استان شناخته شد.

 

 

 

وی اظهارداشت:  باتوجه به تعطیلی مدارس،  مصصم شدیم دبیران به نوعی این ایام و  دوری دانش آموزان از تحصیل در این مکان  جبران کنند.

 

 

 

مدیر آموزش وپرورش دیلم با قدردانی از تلاش‌های مدیریت و مجموعه مدرسه فردای سبز دیلم گفت: موفقیت آموزگار این آموزشگاه افتخاری برای جامعه فرهنگیان و مردم این شهرستان است.

 

 

شهرستان دیلم در شمالی ترین نقطه استان بوشهر قرار دارد.   

           

گناوه ایرنا

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه