یکشنبه, 26 ارديبهشت 1400 - Sunday, 16 May 2021
کد خبـر : 5365
تاریخ انتشار: جمعه, ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۲۱
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

چهارمین کشتی حامل کالاهای اساسی در بندر بوشهر تخلیه شد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر گفت: چهارمین کشتی حامل کالای اساسی در اسکله بندر بوشهر تخلیه شد.

آوای پارسیان : سعید زرین فر روزجمعه در این رابطه افزود: پس از ۶ سال توقف در تخلیه محموله‌های کشتی‌های کالای اساسی در بندر بوشهر، امسال تاکنون چهار کشتی حامل کالای اساسی در اسکله بندر بوشهر پهلو گرفته و کالاهای آن تخلیه شده است.

 

 

 

وی بیان کرد: تردد کشتی‌های حامل کالاهای اساسی بر رونق اقتصادی استان بوشهر افزوده است و تردد این کشتی‌ها در بندر بوشهر همچنان استمرار دارد.

 

 

 

زرین فر ادامه داد: تاکنون در مجموع ۴۵ هزار تن برنج  در بندر بوشهر تخلیه شده و  این محموله‌ها در انبارهای استان بوشهر نگهداری و بر اساس سهمیه استان‌ها توزیع می‌شود.

 

 

 

وی همچنین با اشاره به عملیات لایروبی کانال دسترسی به بندر بوشهر تصریح کرد: با تکمیل عملیات لایروبی زمینه پهلوگیری، تخلیه و بارگیری کشتی‌های با تناژ ۳۰ تا ۵۰ هزار تنی در بندر بوشهر فراهم می‌شود.

 

 

 

زرین فر همچنین از پهلوگیری مواد ضدعفونی و بهداشتی علیه ویروس کرونا در بندر بوشهر خبرداد و گفت: فعالان اقتصادی و بازرگانان این استان در عرصه تامین تجهیزات مقابله با ویروس کرونانقش مهمی ایفا می‌کنند که علاوه بر خرید تولیدات داخلی، نسبت به واردات مواد ضدعفونی کننده و ماسک نیز اقدام کردند. 

 

 

        

ایرنا بوشهر

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه