پنج شنبه, 26 فروردين 1400 - Thursday, 15 April 2021
کد خبـر : 5370
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۴۲
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

شماره گذاری خودروها در بوشهر به صورت زوج و فرد شد

رئیس پلیس راهور استان بوشهر گفت: به منظور پیشگیری از شیوع و گسترش بیماری کرونا و جلوگیری از ازدحام مراجعه کنندگان در پلیس راهور و مراکز تعویض پلاک، ارائه خدمات شماره گذاری در این استان از امروز (شنبه) به صورت زوج و فرد انجام می شود. 

آوای پارسیان : سرهنگ قدرت الله کشکولی روز شنبه در این رابطه افزود: با این شرایط آن دسته از افرادی که اولین رقم سمت چپ شماره پلاک خودرو شان زوج است،روز های شنبه، دوشنبه و چهارشنبه و آن دسته از اشخاصی که اولین رقم سمت چپ شماره پلاک خودرو شان فرد است روزهای یکشنبه ، سه شنبه و پنجشنبه  برای دریافت خدمات شماره گذاری و نقل و انتقال به مراکز تعویض پلاک و پلیس راهور تابعه مراجعه کنند.

 

 

 

 

وی بیان کرد: در راستای عمل به توصیه های بهداشتی به شهروندان گرامی توصیه می شود چنانچه ضرورتی برای نقل و انتقال در سال جاری ندارند آن را به سال جدید موکول کنند. 

 

 

 

 

کشکولی ادامه داد: بر اساس ابلاغیه صادره، چنانچه در این ایام اعتبار گواهینامه رانندگی افراد منقضی و یا معاینه فنی وسایل نقلیه  پایان یافته و یا رو به اتمام است نیازی به تمدید اعتبار گواهینامه و گرفتن برگ معاینه فنی جدید تا ۱۵ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ وجود ندارد و در این رابطه در بازه زمانی اعلام شده جریمه نخواهند شد.   

 

 

 

 

 

 

       

بوشهر ایرنا

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه