سه شنبه, 19 اسفند 1399 - Tuesday, 09 March 2021
کد خبـر : 5371
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۵۳
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

مراکز عرضه مایحتاج ضروری مردم تعطیل نمی‌شوند

مصطفی گراشی رئیس اتاق اصناف بوشهر بیان کرد: شایعه تعطیلی فروشگاه‌های عرضه نیازهای ضروری مردم مانند میوه و تره‌بار صحیح نیست. همه اقلام مورد نیاز مردم به فراوانی در استان وجود دارد و اگر لازم باشد از استان‌های دیگر هم تامین می‌کنیم.

آوای پارسیان : او به مردم اطمینان داد که مشکلی برای تامین اقلام مورد نیاز آن‌ها در استان وجود ندارد، می‌توانند مانند قبل نیازهای روزانه خود را تامین کنند و نباید از این بابت نگران باشند.

 

 

 

رئیس اتاق اصناف بوشهر همچنین گفت: جلسه ستاد بحران استان امروز تشکیل می‌شود تا با توجه به نزدیکی به نوروز، نحوه عرضه کالاهای مورد نیاز مردم مشخص شود.

 

 

 

گراشی عنوان کرد: نشست ستاد تنظیم بازار هم برگزار خواهد شد تا مراکز عرضه اقلام مورد نیاز مردم در شب عید مانند مرغ، گوشت، شیرینی و آجیل و نحوه عرضه آن‌ها مشخص شود که به اطلاع مردم رسانده می‌شود.

 

 

 

او همچنین با قدردانی از بازاریان برای تعطیلی کسب و کار خود به منظور پیشگیری از انتقال ویروس کرونا، گفت: در شهر‌هایی مانند برازجان و گناوه بیش از دو هفته است که بازار‌ها به جز میوه و تره‌بار تعطیل هستند و در دیگر نقاط هم یک هفته است که بازار تعطیل است.

 

 

 

انتهای پیام/ک       

 

             

باشگاه خبرنگاران جوان بوشهر

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه