دوشنبه, 11 اسفند 1399 - Monday, 01 March 2021
کد خبـر : 5383
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۳۱
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

انهدام باند سارقان طلافروشی در کهگیلویه و بویر احمد

یاسوج- فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از انهدام باند سارقان طلافروشی در استان خبر داد.

 

به گزارش آوای پارسیان به نقل از خبرگزاری مهر، سردار مهدی انصاری افزود: سال گذشته پس از وقوع سرقت طلافروشی در شهر لنده و همچنین سرقت از طلافروشی شهر قلعه رئیسی در سال جاری، موضوع به طور جد در دستور کار پلیس استان قرار گرفت.

 

 

 

وی اظهار کرد: در این مدت، کارآگاهان پلیس آگاهی و مأموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان، درصدد شناسایی و دستگیری سارقان بودند که طی ۴۸ ساعت گذشته پس از انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی و مستندات لازم به دست آمده، سارقان تحت کنترل قصد داشتند در یکی از شهرستان‌های استان‌های همجوار مبادرت به سرقت طلا فروشی کنند.

 

 

 

انصاری خاطر نشان کرد: پلیس استان کهگیلویه و بویراحمد رخصت اقدام مجدد (سرقت از طلافروشی در شهر بهبهان) به آنان را نداد و طی چند عملیات جداگانه و غافلگیرانه در شهر بهبهان استان خوزستان و همچنین شهر لنده از توابع استان کهگیلویه و بویراحمد با هماهنگی مرجع مقتدر قضائی استان نسبت به دستگیری سارقان اقدام که در نهایت باند سارقان تحت تعقیب همگی دستگیر و به پلیس آگاهی استان دلالت داده شدند.

 

 

 

این مقام ارشد انتظامی استان تصریح کرد: این افراد سارق در بازجویی‌های اولیه به صراحت به انجام سرقت طلافروشی در شهر لنده و شهر قلعه رئیسی و همچنین برنامه‌ریزی برای سرقت طلافروشی در شهر بهبهان اعتراف و اقرار کردند که جزئیات خبر در گزارش‌های بعدی به آگاهی مردم استان خواهد رسید.

 

 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه