کد خبـر : 5388
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۲۸

بیمارستان صحرایی جهت مقابله با بیماری کرونا در برازجان برپاشد

فرمانده سپاه شهرستان دشتستان گفت: از طرف منطقه دوم نیروی دریایی سپاه استان  بوشهر بیمارستان صحرایی جهت مقابله با بیماری کرونا در محوطه بیمارستان شهید گنجی برازجان مرکز این شهرستان برپاشد.

آوای پارسیان : سرهنگ نعمت الله غلامپور روز سه شنبه در این گفت و گو افزود: در حال حاضر بحمدالله شرایط  بگونه ای نیست که نیاز به بیمارستان صحرایی باشد اما با این وجود این مرکز 60تختخوابی جهت استفاده اضطراری و در صورت لزوم در کنار بیمارستان شهید گنجی آماده شده است.

 

 

 

وی یادآورشد: همه مقدمات کار و امکانات لازم فراهم شده و بیمارستان آماده بهره برداری است، کادر پزشکی و درمانی نیز توسط دانشگاه علوم پزشکی استان و شهرستان مهیا شده است.

 

 

 

 

غلامپور ادامه داد: سپاه آنچه در توان دارد با استفاده از امکانات بسیج به میدان آمده و برای تندرستی مردم همه تلاش خود را خواهدکرد.   

 

 

 

فرمانده سپاه دشتستان اضافه کرد: اما مهمتر از همه مردم هستند که مراقب سلامتی خود و خانواده و جامعه باشند مهمترین کمک آنها این است که همکاری کنند و با در خانه ماندن خود تلاش و خدمات کادر پزشکی و زحمات آنها به هدر نرود و نتیجه آن مهار این ویروس و سلامتی همه افراد جامعه خواهد بود.

 

 ایرنا بوشهر

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share