سه شنبه, 12 اسفند 1399 - Tuesday, 02 March 2021
کد خبـر : 5428
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۰۶ فروردين ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

آسمان بوشهر دوباره بارانی می‌شود

 کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد در ساعاتی از وقت امروز و فردا در برخی از ساعات با افزایش ابر، احتمال بارش پراکنده باران در برخی از نقاط دور از انتظار نیست.

آوای پارسیان : محمدرضا انصاری افزود: همچنین از اواخر جمعه با نفوذ تدریجی یک سامانه بارشی به استان، پیش بینی می‌شود فعالیت آن با شدت و ضعف و به تناوب تا اواخر دوشنبه در استان ادامه یابد.

 

 

 

او ادامه داد: بنابراین در این مدت بارش باران، گاهی رگبار و رعد و برق همراه با وزش باد به نسبت شدید تا شدید و گاهی تندباد لحظه‌ای از پدیده‌های غالب در استان خواهد بود. ضمن اینکه به سبب وزش باد، دریا نیز در این مدت مواج خواهد بود.

 

 

 

این کارشناس هواشناسی با اشاره به پیش بینی ۲۴ ساعته وضعیت جوی و دریایی استان، آسمان را تا پیش از ظهر فردا، کمی تا قسمتی ابری همراه با غبار محلی و مه صبحگاهی، گاهی افزایش ابر و در برخی نقاط احتمال بارش پراکنده باران و رعدوبرق پیش بینی کرد.

 

 

 

انصاری افزود: جهت وزش باد متغیر بیشتر جنوب شرقی تا جنوب غربی با سرعت ۸ تا ۳۰ گاهی تا ۳۶ کیلومتر در ساعت و ارتفاع موج ۳۰ تا ۹۰ سانتیمتر و از فردا گاهی ۱۲۰ سانتیمتر خواهد بود.

 

 

 

او بیان کرد: فردا در بندر بوشهر زمان جزر اول دریا ساعت ۰۴:۰۰ بامداد، مد اول ساعت ۰۹:۵۱، جزر دوم ساعت ۱۶:۱۲ و مد دوم دریا ساعت ۲۲:۰۱ است.

 

 

 

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر عنوان کرد: جم امروز با ۹ درجه سانتیگراد کمترین دما را داشته و در ۲۴ ساعت گذشته دیر با ۲۵ درجه سانتیگراد گرمترین شهر بوده است.

 

 

 

انتهای پیام/ک   

 

             

باشگاه خبرنگاران جوان بوشهر

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه